en güzel tesettür siteleri blogları

Türkiye’deki en güzel tesettür blogları

en güzel tesettür blogları arasından gezip dolaştığım ve beğendiğim tesettür sitelerinin ve tesettür bloglarının adlarını sizlerle paylaşmak istiyorum. işte sizler için seçtiğim ve başarılı bulduğum Türkiye’deki en güzel tesettür blogları.

Türkiye’deki en güzel tesettür blogları

tesettür siteleri: tesettur.gen.tr, yesiltopuklar.com, http://blog.yenimoda.com, http://blog.modanisa.com, nurjanlamoda.com, tesetturmagazin.com, yenimodatesettur.com,
tesettür blogları: nsuuu.blogspot.com, tesetturdetrend.blogspot.com, alternativewardrobe.blogspot.com, srpbykylmzr.blogspot.com, tesetturdetrend.blogspot.com, benlimoda.blogspot.com, zehragorgulu.blogspot.com, byfeyzaunlu.blogspot.com, denizkabugundaninciler.blogspot.com, reyhanirenkler.blogspot.com, babyh23.blogspot.com, sirinpembedunyamm.blogspot.com, tesettur-merkezi.blogspot.com, nabrutvebiz.blogspot.com, kurdelelikedi.blogspot.com, hayatboylebisi.blogspot.com….

en güzel tesettür siteleri blogları

paylaşmak istediğiniz güzel tesettür sitelerini ve en güzel tesettür bloglarını bu yazı altındaki yorum formundan paylaşabilirsiniz..

önemli not: adını verdiğim tesettür sitelerinin ve tesettür bloglarının bazılarındaki “tesettür”  Kur’an-ı Kerim‘de farz olan “gerçek tesettür” değildir (deve hörgücü topuzlar, daracık kıyafetler, topuklu ayakkabılar, aşırı makyaj vs. tesettüre uygun değildir çünkü..) bunun bilincinde olarak siteleri dolaşmanızı öneririm. “peki madem beğenmiyorsun, o zaman neden hakiki tesettürü yaşamayan kişilerin bloglarını, sitelerini reklam ediyorsun?!” derseniz, bu mekanlarda paylaşılan tesettür kombinleri, tesettür kıyafetleri ve tesettür giysileri mahremler arasında veya pardesü, çarşaf, trençkot, kap, pelerin, şal, örtü vs. ile kapatılarak giyilebilir düşüncesiyle paylaştım derim. konuyla ilgili burdaki ve burdaki yazımı okuyabilirsiniz.

Türkiye’deki en güzel tesettür blogları” üzerine 7 düşünce

 1. benjamin

  bence önemli notunuzda bu yüksek hitli blogların adreslerini kendi bloğumda yayınlayıp , onların google aramalarından faydalanmak istedim deyin :)) daha doğru olur..

  Cevapla
  1. tesetturice Yazar

   Google ile bu kadar ilgilendiğinize ve meyve veren ağacı taşladığınıza göre, sitemin altında kalıp can çekişen eziklerden birisiniz.

   Cevapla
 2. Geri izleme: kapalı gelin başı resimleriEN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

 3. Geri izleme: en güzel başörtü modelleri değişik eşarp bağlanış şekilleri EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

 4. elifs

  merabalar tesettüre girmeye düşünüyorum. sizinde yazılarınızda bahsettiğiniz gibi tesettür giyimde çok saçmalıklar var araştırıyorum yinede kafam karışıyor nasıl giyineceğim hakkında çok dikkat çekici olmayacak. ben mesela bir giysi aldığımda gerçek bedenimin bir beden büyüğünü mü almalıyım giysilerim desensiz mi olmalı her şeyi kuralına uygun yapmak istiyorum rica etsem kendi emailinizden bana yardımcı olurmuusnuz bu konuda gerçekten beni çok sevinidirirsiniz güzl günler diliyorum 🙂

  Cevapla
 5. Nurfeza

  Üste yorum yapan söylediğiniz gibi kıskanmış bencede:) Gerçek tesettüre vurgunuzdan dolayı teşekkür ederim. Zaten herkes neyin doğru olduğunu biliyor ama sizlerinde bunu vurgulaması gerçekten çok hoş. Tebrikler.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın