Türkiye’deki en güzel tesettür blogları

en güzel tesettür siteleri blogları

en güzel tesettür blogları arasından gezip dolaştığım ve beğendiğim tesettür sitelerinin ve tesettür bloglarının adlarını sizlerle paylaşmak istiyorum. işte sizler için seçtiğim ve başarılı bulduğum Türkiye’deki en güzel tesettür blogları.

Türkiye’deki en güzel tesettür blogları

tesettür siteleri: tesettur.gen.tr, yesiltopuklar.com, http://blog.yenimoda.com, http://blog.modanisa.com, nurjanlamoda.com, tesetturmagazin.com, yenimodatesettur.com,
tesettür blogları: nsuuu.blogspot.com, tesetturdetrend.blogspot.com, alternativewardrobe.blogspot.com, srpbykylmzr.blogspot.com, tesetturdetrend.blogspot.com, benlimoda.blogspot.com, zehragorgulu.blogspot.com, byfeyzaunlu.blogspot.com, denizkabugundaninciler.blogspot.com, reyhanirenkler.blogspot.com, babyh23.blogspot.com, sirinpembedunyamm.blogspot.com, tesettur-merkezi.blogspot.com, nabrutvebiz.blogspot.com, kurdelelikedi.blogspot.com, hayatboylebisi.blogspot.com….

en güzel tesettür siteleri blogları

paylaşmak istediğiniz güzel tesettür sitelerini ve en güzel tesettür bloglarını bu yazı altındaki yorum formundan paylaşabilirsiniz..

önemli not: adını verdiğim tesettür sitelerinin ve tesettür bloglarının bazılarındaki “tesettür”  Kur’an-ı Kerim‘de farz olan “gerçek tesettür” değildir (deve hörgücü topuzlar, daracık kıyafetler, topuklu ayakkabılar, aşırı makyaj vs. tesettüre uygun değildir çünkü..) bunun bilincinde olarak siteleri dolaşmanızı öneririm. “peki madem beğenmiyorsun, o zaman neden hakiki tesettürü yaşamayan kişilerin bloglarını, sitelerini reklam ediyorsun?!” derseniz, bu mekanlarda paylaşılan tesettür kombinleri, tesettür kıyafetleri ve tesettür giysileri mahremler arasında veya pardesü, çarşaf, trençkot, kap, pelerin, şal, örtü vs. ile kapatılarak giyilebilir düşüncesiyle paylaştım derim. konuyla ilgili burdaki ve burdaki yazımı okuyabilirsiniz.


6 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir