uzun etek nerden alınır/bulabilirim?

geçenlerde e-mail kutuma okuyucum Hülya D., ilginç bir soruyla ulaşmış. Hülya yeni kapanacağını ve çevresinin son derece açık giyimli olduğunu, dolayısıyla tecrübesizliğinden dolayı nereden kapalı giyim alabileceğini bilmediğini yazmış. Özellikle uzun etek kombinlerini çok beğendiğini ve alışverişini uzun etek üzerine yapmak istediğini de eklemiş. Bu yüzden “uzun etek nerden bulabilirim”, “uzun etek nerden alabilirim?” sorusunu sormuş bana. uzun etek modelleri bulmasına bulmuş elbette sonuçta mağazalarda mutlaka uzun etek var, ancak o kapalılara uygun olanlarından bulamamış. Şimdi değineceğim konu uzun etek modelleri kapalılara göre nereden bulunur? nereden satın alınır?

Elbette birçoğumuza göre bu sorunun cevabını vermek çok basittir. Ancak çocukluğu açık giyinen ve sosyete içerisinde geçen Hülya ve onun gibi birçok kızımız bunu bilemeyebilir. Bu nedenle kendisine tüm samimiyetimle yanıt vermeye çalışayım.

uzun etek nerden bulabilirim

Hülya’cığım anladığım kadarıyla maddi durumun yerindeymiş bu nedenle sana özel tasarımcı tesettür butiklerini önermek istiyorum. Pınar Şems, Gamze Polat, Mustafa Dikmen, Zeynep Bilyay, Kuaybe Gider, Pınar Akşam, Özne Olmak, Pembe Pırıltılar, Sheeva Butik, Berva Butik veya Minel Aşk butiklerinde bahsettiğin tarzda kapalılara uygun ve çok şık uzun etek modelleri bulunabiliyor. Hem başkasından farklı hem de arzu ettiğin gibi kapalı giyinebilirsin bu butiklerden. Elbette özel tasarım uzun etek modelleri bulabileceğin tesettür butikler bu kadarla sınırlı değil. www.enguzeltesettur.com adresimi takip ederek ve geçmiş yazılarıma bakarak diğer tesettür butiklerin eteklerini de inceleyebilirsin..

Özel tasarımcıların ve tesettür giyim markalarının satış yaptığı sitelerden e-tesettur’u de önerebilirim. Burada uygun fiyatlı ve indirimli birçok uzun etek var. Diğer kapalı giyimi bulabileceğin siteler için bu yazılarıma bakabilirsin. islami alışveriş siteleri ve en güzel tesettür giyim siteleri

Şimdi senin anlattığın tarzda birkaç uzun etek ekliyorum resim galerime. İçlerinden beğendiklerin olursa nereden satın alabileceğin hususunda yardımcı olmaya çalışırım.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Giyim tercihinden dolayı seni tebrik ederim, tesettürlü giyinmenin sana ve  sevdiklerine hayır getirmesi temennimle..

Bir Cevap Yazın