Uzun Kollu Kışlık Hamile Giyim Kıyafetleri

Ebru Maternity Uzun Elbise Pembe EkoseliHamilelere göre kıyafet modelleri kategorime; Ebru Maternity hamile giyim markasının yeni sezon 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonundan uzun kollu kışlık hamile kıyafetlerini sizler için ekleyeceğim şimdi.

Ebru Maternity Uzun Jile Elbise Gri

ebru maternity 2015 kışlık hamile giyimleri içerisinde hamile pançoları, hamileler için kabanlar, hamile hırkaları, esprili hamile badileri bodyler, esprili komik hamile tişörtleri, klasik dar kesim şık hamile pantolonları, klasik uzun hamile etekleri, kot hamile eteği, hamile jilesi, hamile elbiseleri, hamile salopetleri kot tulumlar var.

Ebru Maternity 2015 Hamile Panço

Fiyatlarını görmek isterseniz ebru maternity ürünlerini satan online satış noktalarına bakabilirsiniz. en ucuzu 25 liradan filan başlıyor, 35-50-90 lira arasında değişiyor. limango.com’da şuan satılıyor bu eklediğim hamile giyimleri. oradan da satın alabilirsiniz üye olduktan sonra.

hamile giyim hırka

hamile pançosu 2014-2015

Ebru Maternity Kasik uzun Hamile Eteği Siyah

Sonbahar bu sene erken geldi, aslında şuan bizim ev baya soğuk kış gelmişçesine :/ Normalde Ekim ortalarında gelmesine alışmıştık son senelerde (ben İstanbul’da yaşıyorum) ama bu sene sanki biraz daha erken geldi soğuk havalar.. o yüzden bu soğuk günlerde hamişlere; daha sıkı ve onları (ve tabiki bebişlerini) sıcacık tutacak elbiseler giymeyi unutmayın diyorum 🙂

Uzun Kollu Kışlık Hamile Giyim Kıyafetleri

 

Uzun Kollu Kışlık Hamile Giyim Kıyafetleri” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın