yeni moda fırfırlı tesettür elbise modelleri

yeni moda fırfırlı tesettür elbise modelleri arıyorsanız doğru sitedesiniz! enguzeltesettur.com ‘un sizler için seçtiği yeni sezon fırfır detaylı elbiseleri incelemek ve satın almak için buraya..

2017-2018 modası trendleri arasında yer alan detaylardan en önde geleni şüphesiz fırfır detaylı elbiseler.. bu yıl fırfırlara bazen eteklerde, bazen kol uçlarında, bazen göğüs kısmında ve bazen de yakalarda rastlıyoruz. fırfırlı elbiseler açık olsun kapalı olsun birçok moda takipçisi bayan tarafından tercih edilmekte. bilindiği gibi fırfırlar çok eskilerden moda ikonlarının da vazgeçilmezleri arasındaydı. fırfırlı bluzlar, fırfırlı etekler, fırfırlı elbiseler ve hatta fırfırlı mayolar. fırfır hemen hemen her yerde her kıyafette olduğu gibi ev eşyalarında da oldukça hoş ve sevimli modellerle karşımıza çıkabiliyor fırfırlı lif modellerinde olduğu gibi 🙂

yukarıdaki fırfırlı elbiselerin tasarımı mevra markasına ait. buradan fiyat bilgisine ulaşabilir ve online sipariş verebilirsiniz. bu fırfırlı elbise modelini genç tesettür giyim kombini yapmak ve spor tesettür kombinlerinizde kullanmak çok kolay olacaktır. özellikle genş kapalı kızlar için ideal bir fırfırlı elbise modeli.

yeni moda fırfırlı tesettür elbise modelleri

fırfırlı tesettür elbiseler giyeni olduğundan daha zarif ve hanım hanım gösterir. fırfırlar kişiyi aynı zamanda naif ve romantik de hissettirir. elbisenin ruha tesiri vardır bu muhakkak. fırfırın ruhunda zarafet ve romantizm, nostalji ve sempatiklik vardır. bu nedenle fırfırlı bir elbise giyen kişi kendini kesinlikle sert ve asi gösteremez 🙂 2017 kış modasını da yansıtması bakımından özellikle modayı takip eden biriyseniz fırfırlı elbiselerden mutlaka en az bir tane edinmelisiniz!

GAMZE ÖZKUL yakası fırfırlı dantel tesettür elbise FİYATINI GÖRMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KÜBRA BİRİKTİR kol uçları kat kat fırfırlı mor tesettür elbise FİYATINI GÖRMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MİLDA STORE fırfırlı sade tesettür elbise FİYATINI GÖRMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SELMA SARI DESiGN beyaz fırfırlı kapalı elbise FİYATINI GÖRMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

GAMZE ÖZKUL pudra fırfırlı şık tesettür elbise FİYATINI GÖRMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İRONİ mor fırfırlı kapalı elbise FİYATINI GÖRMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BEHA TESETTÜR hardal rengi fırfırlı tesettür elbise FİYATINI GÖRMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ZER OTANTİK lavanta fırfırlı tesettür elbise FİYATINI GÖRMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MİLDA STORE eteği fırfırlı desenli uzun elbise FİYATINI GÖRMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SELMA SARI DESIGN fuşya fırfırlı tesettür elbise FİYATINI GÖRMEK VE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın