yurt dışına satış yapan tesettür giyim alışveriş siteleri

avrupaya amerikaya yurt disina satis yapan sitelerTürkiye’den yurt dışına satış yapan tesettür giyim alışveriş sitelerini sizler için araştırdım. Almanya, Fransa, Hollanda gibi Avrupa ülkelerinden gelen çığ gibi sorular üzerine yurtdışına satış yapan tesettür giyim alışveriş sitelerini www.enguzeltesettur.com ‘a ekledik..

türkiyeden dünya ülkelerine satış yapan tesettür giyim alışveriş siteleri (avrupa ülkelerine, amerikaya, uzak doğu ülkelerine vs.)

facebook sayfamda o kadar çok soruyorlar ki siz satış yapmıyor musunuz, siz şunu satmıyor musunuz, şu elbisenin bla bla bedeni var mı, adres telefon verip kapıda ödemeli gönderin diyenler vs. maalesef en güzel tesettür blog olarak şuan yayınladığımız ürünleri satmak gibi bir şansımız yok, kim bilir, belki ileride bu mümkün olabilir ancak şuan mümkün değil..

bu tür sorulara geçenlerde Paris’te oturan bir izleyicim de eklendi

Ben paris te oturuyorum, ve nisan abiye almak istiyorum cok guzel modelleriniz var acaba internet uzeri den satis var mi benim nisanim 24 nisan da. Cevap bekliyorum lutfen.

yazmıştı okuyucum. bu tür sorular da geliyor ancak kendisinin nişanı da varmış bu nedenle biraz daha duyarlı davranıp onun için bir yazı yazmak istedim.. biz satış yapmıyoruz. yurt dışına satış yapan internet siteleri isminde bir yazı yazacağım. yazınca size linkini atarım okursunuz mutluluklar diliyorum şimdiden dedim kendisine. bu yazıyı da onun vesilesi ile yazıyorum şuan.

özel tasarım tesettür butiklerin de yurt dışına gönderim yapanları var ancak şimdilik sadece bu kadarını ekleyebiliyorum. ancak aşağıdaki internet siteleri arasında da özel tasarım tesettür giyim satanlar mevcut. siteleri gezerek aradığınız ürünlere bakmanız lazım.

yurt dışına satış yapan tesettür giyim alışveriş siteleri

e-tesettur.com.tr
modanisa.com
kayra.com.tr‎
armine.com
tekbir.com.tr
alvinaonline.com
caddezar.com
modameyra.com
tugbaonline.com
ihvan.com.tr
nurtuba.com.tr
fulyan.com.tr
tesetturmarka.com
modahira.com
alatesettur.com
zariftesettur.com
tesetturisland.com

Bir Cevap Yazın