Zarif Tesettür Kıyafetler Selam 2016 Yaz Koleksiyonunda

Selam 2016 Yaz“Zerafet Selam’la Başlar” diyen Selam koleksiyonu giyim modellerinin en yeni koleksiyonu olan Selam 2016 ilkbahar yaz tesettür giyim kreasyonu çıktı..

Yeni renk ve çizgileriyle SELAM 2016 İlkbahar-Yaz sezonunda bayanlara sunulan, 400 farklı model ve desende olan kreasyonuyla seçkin mağazalarda yerini aldı. Güncel renk ve desenlerde pardesü,kap,ferace ve tunik çeşitleriyle SELAM şimdi ve daima şık.

Zarif Tesettür İçin Selam 2016 Yaz Koleksiyonuna Göz Atın

Her zaman zerafeti ön planda tutan bayanlar için renk skalasının en asil tonları güncel kumaşlar ve modellerle buluşuyor. Estetik çizgisiyle SELAM farklı bakış açısını vurguluyor.

Zerafet, SELAM’la birkez daha vazgeçilmezliğini kanıtlıyor. SELAM 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda farklı kumaş ve dokularda sunulan favori renklerine bordo, yağ yeşili, petrol mavisi, hardal sarısı ve saks mavisi gibi canlı tonlar eşlik ediyor

2016 Tesettür Modası Trendleri Selam’da

1990 yılından beri Bayan Dış Giyim’inde faaliyet gösteren SELAM, her geçen yıl kendini geliştirerek bayanların beğenisini kazanmak arzusuyla, iç ve dış pazarlarda yoluna devam etmektedir. Yenilenen amblem ve logosuyla da yeniliklere kapı açmıştır.

Anadolu’nun her köşesine ulaşmak çabası yanında dış pazarda da; özellikle Türkî Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ülkeleri, Ortadoğu ve Avrupa’da isminden söz ettirme gayretiyle çalışmaktadır. Ayrıca üretimdeki ürün çeşitliliğini arttırmak, beğeni çıtasını yükseltmek, bilinirlik oranını arttırmak için sürekli AR-GE çalışmalarına da devam etmektedir.

SELAM farkını herkese ulaştırmak, yeni müşteri satış noktalarıyla hedeflerini büyütmek için çalışmaktadır. SELAM, kalitesini yeni konseptiyle ve marka gücüyle, bundan sonra da üretimden aldığı güçle Bayan Giyim’de farkını ortaya koyacak çalışmalara imza atmaya devam edecektir.

Seçkin mağazalarda yerini alan SELAM, zerafetine önem veren bayanları bekliyor. Selam şıklığı ve zerafetiyle yine göz kamaştırıyor. BAYANLARIN TERCİHİ SELAM ZERAFETİ…

Bir Cevap Yazın