2014 ferace modelleri ve fiyatları

en güzel ferace modelleri 2014 yılında da üretilmeye devam ediyor. modanisadan en yeni çıkan 2014 ferace modelleri ile karşınızdayım bugün 🙂

spor feraceler 2014 pelerinli ferace modelleri 2014 kapşonlu şık ferace ferace modelleri ve fiyatları 2014 2014 ferace fiyatları 2014 ferace modelleri ve fiyatları 2014 ferace modelleri 2014 feraceler fiyatı yaka detaylı ferace

2014 ferace modasında pul payet nakışlı işlemeli feraceler, omuzları pelerinli feraceler, yarasa kollu dökümlü bol feraceler, boncuklu süslemeli feraceler, kot feraceler,  asimetrik feraceler, aplikeli feraceler, dantelli feraceler, işlemeli feraceler, şal yakalı feraceler biraz daha farklı olmak isteyen hanımlarımız için apoletli, zincirli ya da derili detaylı feraceler görülmekte. 2014 ferace modellerinin fiyatları markadan markaya, mağazadan mağazaya, alışveriş sitesinden alışveriş sitesine farklılıklar göstermekte olup, 70-80 liradan özel tasarımlarda binliklere kadar çıkabilmektedir. ama ortalama 2014 ferace fiyatları 150-400 lira arasındadır.

bence feraceler bu yılın tesettür modasına damga vuracak, çünkü birbirinden güzel feracelere hiçbir kapalı bayan karşı koyamayacak 🙂 her tesettürlü kadın için, 2014 tesettür modasından beğeneceği ve tarzına uygun güzel bir ferace modeli mutlaka olacak bana kalırsa..

Tesettür bayan giyimin son dönemde en revaçta olan parçalarından ferace şimdi Modanisa.com kalitesi ile hanımların beğenisine sunuluyor. Birbirinden farklı tesettür markalarının en uygun ferace fiyat ve model alternatiflerinden seçim yapmakta zorlanacaksınız. modanisa.com….

2014 ferace modelleri ve fiyatları

aşağıda detay kullanılmış bazı ferace modellerini görebilirsiniz. simli, taş askılı, bebe yakalı, fırfırlı, çivili, fermuarlı, kapşonlu, apoletli, derili, yaprak apoletli, düğmeli, payetli vs. ferace modelinin detaylarını görebilmek için ferace resimlerinin üzerine tıklamanız yeterli.

Bir Cevap Yazın