2015 büyük beden abiye modelleri tesettür

2015 büyük beden abiye modelleri büyük bedenli kapalı hanımlara uygun 42-22-26-28-50-52 beden tesettür abiye takımları ve kapalı abiye elbiseler enguzeltesettur.com ‘da..

2015 kapali abiye takimlar

Büyük beden kapalı hanımların özel gün ve davetlerde giyebileceği abiye seçeneği ne yazık ki 34 – 40 beden arası kapalı bayanlara göre çok daha azdır. Ayrıca onlar için üretilen büyük beden kapalı abiyeler daha küçük bedenli abiyelere göre daha farklı oluyor niyeyse. Sanki onların daha genç tesettür abiye kıyafet kullanmaya hakkı yok gibi.. Ve her büyük beden tesettürlü orta yaşlı ya da yaşlı kategorisinde imiş gibi..

Ne yazık ki şimdi yayınlayacağım tesettür takım elbise modelleri de bu çeşit büyük beden tesettür abiye modellerinden.. Yani orta yaşa ya da yaşlılara daha uygun olan cinsinden..

Alvina yeni sezon kataloğunda çok güzel abiye elbise modelleri mevcut ancak büyük bedenli kapalılara uygun sadece bunları eklemişler. Umarız büyük beden genç tesettürlü kızlara göre de abiye elbise takımları sunarlar diğer küçük beden abiye elbiseleri gibi..

2015 büyük beden abiye modelleri tesettür

 

2015 büyük beden abiye modelleri tesettür” üzerine bir düşünce

  1. Güldane Bozdam

    Slm aleykum ben nisanda yayınladıgınız takım numarası 6701 olan ürünü nasıl sipariş edebilirim.
    Saygılar. Güldane bozdam

    Cevapla

Bir Cevap Yazın