2016 Tuğba Giyim Kataloğu TAM KATALOG!

İlk bizde! Tuğba Giyimin yeni sezon kataloğu top yekün sitemizde! Tuğba 2015/16 sonbahar kış koleksiyonuna ait katalog modelleri enguzeltesettur.com ‘da..

Tuğba katalog 2016 sonbahar kış

Tuğba Giyim yeni sezonda iddialı geliyor

Tuğba Giyim kataloğu içerisindeki kışlık kapalı giyim modelleri ve genç kızlara hitap eden çeşitleriyle her yeni sezonda kapalı hanımların gözdesi olmaya devam ediyor. Kışların vazgeçilmezi ekoselerden, derili pardesülere, şık kabanlardan, volanlı yeleklere kadar birçok tesettür modası detayı yeni sezon Tuğba kataloğunda sizleri bekliyor. Kışlık tesettür giyimin artık vazgeçilmezleri arasında olan ve özellikle spor tesettür stilde giyinen kızlara hitap eden kapşonlu montlar ve kaplar, bluz kombinli tunikler, sıcacık triko pançolar ve kazaklar ile sonbahar kışı üşümeden geçirebilirsiniz. son derece özgün desenler ile tasarlanan Tuğba %100 ipek eşarp modelleri ile şıklığınızı korurken, sıcacık kışlık kapalı kıyafetler ile soğuktan korunacaksınız.

2016 Tuğba Giyim Kataloğu TAM KATALOG!

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

truvakar kol ve degrade desenli kabanların bu kışın modasında da var olduğunu gördüğümüz 2016 sonbahar kış sezonunda, Tuğba Giyim kaban modelleri arasında da son moda kabanlar görmek bizi sevindiriyor. volanlı yelek ve hırkaların popülerliğinin zirve yaptığı sonbahar kış sezonunda, Tuğba yelek ve Tuğba 2016 hırka modelleri de yeni moda tesettür giyim modellerini katalog modeli olarak karşımıza çıkartıyor. via

Bir Cevap Yazın