Aker 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

aker mercan rengi çanta 2013Renkli bir yaz sizi bekliyor.. Bu sene Aker renkleri her zevke göre.. günbatımı, turkuaz ve yeşil gibi canlı renklerin yanında mavi, limon sarısı, şeker pembesi, aquanın buzlu tonları, marin renkleri ve desenleri.. Klasik renk ve desenler ise Aker 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonunun vazgeçilmezleri. optic desenler, çizgili ve puantiyeliler, çiçekler ve ekoseler Aker 2013 yeni sezon çanta ve giyim koleksiyonuna eşlik ediyor. Aker 2013 eşarplarında dünyanın en kaliteli ipeği kullanılıyor. 60’lara tekrar merhaba! Aker 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 60’ların etkisinde hazırlandı.

en kaliteli tesettür markalarından biri olarak gördüğüm Aker tesettür giyim ürünleri ve Aker ipek eşarpları 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu backstage videosunu izlemek için tıklayın.

Aker 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2013 aker eşarp çantaAker markasının en sevmediğim yönü ise katalog çekimlerinde her yeni sezon kataloğunda başörtüsü eşarplarını açık mankenlere aksesuar niteleğinde kullandırmaları. Eşarbın ruhunu öldüren bu hareketleri dolayısıyla Aker markasının tesettür modasından ve tesettürlü kadınlardan çok, günümüz modasına ve açık kadınlara oynadığını düşünmek işten bile olmuyor haliyle. gerçi bu ince bir detay, bu kadar ayrıntıyı görebilmek zor birçok hanım için. Aker eşarplarını yeni sezon kataloğunda dini bir gereklilik olarak değil, aksesuar gibi lanse ediyor olsa da başörtülü hanımlarımız yine Aker eşarplarından ve Aker tesettür kıyafetlerinden vazgeçemiyor. Çok bilinçli olanları müstesna.. Ama şekle önem vermeyen kaliteden asla vazgeçemeyen en güzel tesettür kıyafetlerini giymek ve farklı çantaları takmak isteyen hangi kadın Aker’in cazibesinden kendini alabilir ki?

Aker 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: 2014 tesettür modası EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

Bir Cevap Yazın