Aker 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Modelleri

Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 054 yeni sezon modelleri Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 050 yeni sezon modelleri Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 048 yeni sezon modelleri Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 039 yeni sezon modelleri Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 016 yeni sezon modelleri Aker 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu 005 yeni sezon modelleri

Aker 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Modellerinde Aker’den Renk Devri

Aker 2014 ilkbahar yaz yeni sezonunda gizemli çiçek figürlerine modern ve genç bir yorum katıyor. Renk paletine usta dokunuşlar yapan baharlık ipek eşarp desenleri saf ipek dokusuyla birleşerek, zarif ve ayrıcalıklı bir 2014 yaz sezonuna merhaba diyor…

Aker 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Modelleri

İlkbaharın heyecanını ve yazın serinliğini hissettiren aker yeni sezon ipek eşarp tasarımları; fuşyayavruağzılila rengiaçık sarı ve açık mavinin en canlı tonları ile harmanlanarak büyülü Aker eşarplarında hayat buluyor.

Klasik ve sofistike bir bütünlükte ortaya çıkan Aker 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu romantik renk varyasyonları Aker kadını için vazgeçilmez parçalara imza atıyor.

Aker’in genç yüzü Aker 17 Serisi eşarplarıkontrast renkli eşarplargrafik desenli eşarplar ve geometrik desenli eşarplar ile minimal bir duruş sağlıyor.

Hem tivil eşarplarına, hem de krep saten eşarplarına ulaşabileceğiniz 2014 Aker eşarplarında bu yılın en moda renkleri ile yeni sezonda size pek çok alternatif sunacak.

Zarafetin ve ayrıcalığın adresi yeni sezon Aker‘de !

2014 yaz aker ipek eşarp modelleri

akasya desen ipek eşarp

Aker 2014 ilkbahar yaz yeni sezonu

Aker 2014 İpek Eşarp Koleksiyonu Modelleri

aker lacivert kırmızı beyaz ipek eşarp

aker yeni sezon EŞARP 6037

en canlı yaz renklerinde ipek eşarp modelleri

en güzel ipek eşarp modelleri 2014 yaz

en güzel ipek eşarplar 2014

en şık 2014 ipek eşarp modelleri

gelincik desen ipek eşarp

genç ipek eşarp modelleri

ilkbahar yaz ipek eşarp modelleri 2014

istanbul silüetü desen ipek eşarp

yeni sezon ipek eşarplar 2014 ilkbahar yaz

İPEĞİ DÜNYANIN EN KALİTELİ İPEĞİDİR

Aker, dünyada var olan en kaliteli ipek kumaşları kullanmaktadır..

SAĞLIKLIDIR

Tekstilde kullanılan bazı boya ve kimyasallar insan sağlığına zararlıdır. Aker eşarpların üretiminde kanserojen olmayan boya ve malzemeler kullanılır. Bu konudaki hassasiyeti, uluslararası OEKO – TEX kalite belgesi ile de belgelendirilmiştir.

SU VE LEKE TUTMAZ

Aker, yaptığı araştırmalar sonucu, dünyada ilk kez nano teknolojisini kullanarak, su ve leke tutmayan ipek eşarp üretimi gerçekleştirdi. Artık beğenerek aldığınız Aker ipek eşarplarınızı, yağmur suyu ve lekelerden korkmadan, ilk günkü güzelliğiyle yıllarca kullanabileceksiniz.

DAHA PARLAKTIR

Düşük üretim kalitesi ile yapılan boya ve işlemler ipeğin yıpranmasına ve parlaklığının azalmasına yol açar. Aker fabrikasındaki ileri teknoloji üretim sistemlerinde ipeğin parlaklığını en üst seviyede korunur.

DESENLERİ ÖZGÜN VE MODADIR

Aker, kendi tasarım atölyesinde dünya modasını ve geleneksel motifleri harmanlayarak her sezon tasarladığı 1000’den fazla desen ve renkte eşarp modeliyle Türkiye’de eşarp modasına yön vermektedir.

DESENLERİ NETTİR

Aker üretim tesisleri, dünyanın en büyük ve modern eşarp fabrikalarından biridir. Son teknoloji ile üretim ve baskı işlemleri gerçekleştirilen Aker eşarplarda, desen kayması, renk karışıklıkları gibi hatalarla karşılaşmazsınız.

KENAR İŞLEMELERİ ELDE YAPILIR

Aker’in tecrübeli nakışçıları, tüm ipek eşarpların kenar işlemelerini büyük bir titizlikle tek tek elde iğnelerle yaparlar. Hiçbir Aker ipek eşarbın kenarları makinede dikilmez.

GÜZEL KOKULUDUR

Aker İpek Eşarpları elinize aldığınızda kumaş veya boya kokusu değil, mis gibi gül ya da lavanta kokusu duyarsınız. Bu koku yıkamalardan sonra da devam eder.

Bir Cevap Yazın