Aker 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Muhafazakar ölçülü şıklığın markası Aker giyimden 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu katalog görselleri..mhj

Aker 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

aker 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu tunik modelleri

Birbirinden elegan ve zarif tasarımlara imza atan marka Aker giyim 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu ile beğenilerinize sunuluyor. Aker yeni sezon koleksiyonu tunik modellerinde; düğmeli, gömlek yaka, yarasa kol multicolor tunikler, A pileli, rengarenk şeritli, uzun elbise tunikler, önü desenli, arkası düz, kolları parça detaylı geniş tunikler, Tek tarafı yarasa yol, kolyeli tunikler, yakası taşlı, desenli, yarasa kol, bedensiz (oversize) tunikler, monokrom, monogrid, blok geometrik desenli tunikler, pileli, gömlek yaka, arkası fermuar kapamalı, uzun tunikler ve gömlek yaka, manşetli, arkası uzun, üç renkli T tunikler ile sezonun tunik modasını aker 2015 tunik modellerinde görebiliyoruz.

Aker 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Elbise Modelleri

aker 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu elbise kombini

Kemerli taşlı, fermuar kapamalı, uzun kloş elbiseler, çiçek desenli, biye kemerli, garnili, önü desenli arkası düz renkli elbiseler, robadan, önü taşlı, boydan kloş elbiseler, yakası çiçek aplikeli, üç renkli, kemerli baharlık uzun elbiseler, reglan kol, desenli, kol ağızları geniş, yakası taş işlemeli elbiseler, lale desenli elbiseler, yakası broşlu, robalı, kuplu elbiseler ve önü yarım düğmeli, kemerli, manşetleri garnili, pileli uzun elbiseler, Aker 2015 elbise modellerinin ilk online satışa çıkan yaz sezonu elbiseleri.

Kemerli, pileli, astarlı uzun etekler, çiçek desenli kloş etekler, korsajlı, pilikaşe, yatay şeritli uzun etekler, pileli ve parça detaylı etekler, önü çiçek desenli, astarlı evaze etekler, önü düğmeli, kemerli, cepli günlük spor uzun etekler, anvelop, etek ucu asimetrik etekler, boncuk ve deri kuşaklı şifon etekler, klasiklerden uzun balık etekler, pembe fiyonk kemerli, cepli, puanlı çember etekler, vual astarlı, parçalı, denim, indigo kloş etekler, cebi ve etek ucu ilkbahar nakışlı, kemerli, kanvas etekler ise akerin yeni çıkan etek modellerinden..

Aker 2015 ferace pardesü modelleri

aker 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu mercan rengi ince pardösü

Aker genellikle eşarpları ve çok fazla tesettür giyim olmayan ürünleriyle tanıdığımız bir marka, ancak Akerde birbirinden güzel ve tesettüre uygun kapalı giyim modelleri de var. ferace ve pardösüler gibi..

Yakası ve kolları taşlı, V yaka, önü agraf kapamalı, yarasa kol siyah feraceler, V yaka, ön patı ve kol uçları gold aksesuarlı, kemerli, yarasa kol siyah feraceler, kuşaklı ve cepli feraceler, önü taş işlemeli, geniş feraceler, pelerinli, kuşaklı, ön patı gizli, yakasız, taşlı şık feraceler, genç tesettürlü kızlara uygun renkli feraceler, Kuşaklı, rüzgarlıklı, astarsız, ince araboy pardösüler, yanı volanlı, ön patı kapalı, ara boy feraceler, yakasız, kuşaklı, agraf kapamalı, etek ucu asimetrik kesim feraceler oldukça şık ve zarafet dolu..

aker 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu kaplar

Aker 2015 kap modelleri arasında puanlı, kuşağı sarı grogrenli cepli kap, lacivert kırmızı beyaz çizgili, kruvaze, alt kısmı çıtçıt kapamalı, süs cepli kap, yakasız, astarlı, önü çıtçıt kapamalı, yatay şeritli çiçek desenli renkli kap ve yakası metal aksesuarlı, önü açık siyah kap en çok dikkat çeken aker 2015 yaz kap tasarımları.

aker 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu uzun yelek modelleri

İlkbahar gibi gelgitli havalara sahip mevsimlere uygun mevsimlik giysiler elbette yelekler ve hırkalardır. Aker yeni sezon koleksiyonunda da bolca mevsimlik uzun yelek ve uzun kollu uzun hırkalar görmekteyiz.. Çıtçıt kapamalı, kuşaklı, süs cepli uzun yelekler, önü çıtçıt kapamalı, cepli, beli biye detaylı yelekler, Omuzları ve sırtı dantel, cepli, uzun örme hırkalar, denizci desenli V yaka, dört renkli, örme uzun hırkalar, kuşaklı kimono hırkalar, cebi papatyalı hırkalar, yakası detaylı, cepli, kuşağı grogrenli yelekler, agraf kapamalı, kemeri taşlı, tesettür yelekler gibi mesela..

Aker giyimde bu saydıklarımızın dışında birbirinden şık ve modern bluz modelleri, pantolon modelleri ve gömlek modelleri de yer alıyor.. Aker 2015 büyük beden tesettür giyim modellerinde de bu saydıklarımızın tümünü 42-44 beden ve üzerinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın