Armine 2015 İlkbahar Yaz Katalog

Armine 2015 ilkbahar yaz kreasyonu katalog lookbook http://www.enguzeltesettur.com 'da..Armine 2015 ilkbahar yaz kreasyonu katalog lookbook http://www.enguzeltesettur.com ‘da.. 2015 Armine giyim modelleri bu sezon kesinlikle neredeyse yılın modası olan tüm detayları armine yeni sezon kataloğunda barındırıyor. pardesü modelleri, ferace modelleri sade çizgilerin etkisinde kalırken, tunik modelleri, elbise modelleri ve eşarp modelleri kendini bu yazın modası çiçekli desenlere ve siyah beyaz çizgilere teslim etmiş.

armine 2015 ilkbahar yaz katalogu en guzel tesettur etek gomlek modelleri

monokrom, monogrid gibi 2015 trendleri yılın moda renkleri mor, haki yeşili tonları, turuncu ve fuşya pembe rengi ile kombin edilmiş.

armine 2015 ilkbahar yaz katalogu floral desen modasi tunikler etekler

ayrıca armine giyim kataloğunda öyle güzel detaylar var ki gözümden kaçmadı 🙂 beyaz bir ceket nasıl kombinlenir, beyaz bir etek üstüne ne giyilir? ya da bebek mavisi pastel rengi tonları hangi renklerle uyumludur, turuncu, fıstık yeşili ya da sezonun trendi desenler nasıl kombinlenir neyle giyilir bunları arminenin en yeni çıkan ilkbahar yaz kataloğunda görebilirsiniz..

armine 2015 ilkbahar yaz katalogu beyaz gomlek etek kap modelleri

Armine 2015 İlkbahar Yaz Kreasyonu Katalog LookBook

Armine 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu bu yaz son trend çizgisini hç bozmadan heyecan verici yepyeni kreasyonu ile karşımızda. Yaklaşık bir hafta önce çıkan Armine 2015 ikbahar yaz kataloğu yeni sezon armine yazlık tesettür giyim modelleri koleksiyonunu henüz yeni yayınlayabiliyorum.

Bir Cevap Yazın