Armine 2015 Kış Koleksiyonu Yeni Sezon Kataloğu

armine 2015 kış yeni sezon kataloğu abiye elbise pardesü ferace kap yelek uzun etek büyük beden tesettür kapalı giyim modelleri Yeni sezon Armine tesettür giyim sonbahar kış kapalı kıyafetler, yelek, pardesü ve uzun kabanlardaki şık detaylar dikkat çekiyor. Ayrıca kapitone ve pelerin modasının 2015 kış modasında da hala devam ettiği uzun parkalar, mantolar, kapitone kaban modelleri ve uzun montlarda rahatça görülebiliyor.

armine 2015 kış yeni sezon kataloğu abiye elbise pardesü ferace kap yelek uzun etek büyük beden tesettür kapalı giyim modelleri

deri detaylı elbise ve kapalı giyimi armine katalog resimlerinde bol bol yerini almış. 2015 kışının en moda renkleri  ise koyu kırmızı tonlarındaki bordo, koyu yeşil, camel, siyah, mürdüm moru ve taba rengi. Armine 2015 Kış Yeni Sezon Kataloğu

Şık ve zarif tasarımların yanı sıra, rahat ve sade tasarımlara da yer veren Armine 2015 giyim modelleri, zengin kış koleksiyonunu sizlerle buluşturdu. Çizgisiyle fark yaratırken sonbahar kış koleksiyoununda yer verdiği bu yılın trend renkleriyle içinizi ısıtacak.

Armine 2015 Kış Koleksiyonu Yeni Sezon Kataloğu

Armine 2015 kış koleksiyonu pırıltısıyla asaletinizi ön plana çıkartacak.. Armine 2015 kış yeni sezon kataloğuna resim en güzel tesettür giyim blogları resim galerisinden ve armine 2015 kış videolarından bakabilirsiniz.

Armine 2015 Kış Yeni Sezon Kataloğu

Bir Cevap Yazın