Avenna 2015 Kış Koleksiyonu Tesettür Giyim

kapalı giyim üreten tesettür markalarından Avenna 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu tesettür giyim modelleri çıktı.

avenna 2015 kış tesettür giyim kıyafetleri elbise pardesü tunik kap

Avenna giyimi açıkçası çok fazla bilmiyordum, daha önce en güzel tesettür blog olarak koleksiyon sunumu da yapmadım bilmediğim için. Ancak modellerini ve detaylarını inceleyince aslında ne kadar güzel bir koleksiyon olduğunu fark ettim ve sizler için avenna yeni sezon koleksiyonunu bu yazıya aktarmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz.

avenna 2015 kış tesettür giyim kıyafetleri bordo elbise

Avenna 2015 Kış Koleksiyonu Tesettür Giyim

Avenna Tesettür Giyim 2015 “Modern Zamanlarda Bir Kış Masalı” Koleksiyonu

Baskı ve çeşitli el işlerinin ve mürdüm, mor, fuşya ve haki gibi bu yılın modası renklerin kulanıldığı koleksiyona çeşitli mağazalar büyük ilgi gösteriyor.

Çalışmalarını Londra’da sürdüren moda tasarımcısı Osman Özdemir, ‘Sonbahar-Kış 15 Koleksiyonu’nu moda dünyasının beğenisine sundu. Osman Özdemir Avenna, dantel, el işlerini çeşitli kumaşlarla kombine ederek hazırladığı “Modern zamanlarda bir kış masalı” adlı koleksiyonu ile çok iddialı olup, moda severlerden beğeni toplayacağına inanıyor.

Osman Özdemir çalıştığı temaları, “Sözün bittiği, modanın duraksadığı yerde, kâh derinlere dalıp, kâh semalara çıkarak; Geçmişin izlerini taşıyan, bugünde ve yarınlarda yaşanacak bir kış masalı keşfettik” diye özetliyor.

Özdemir, “Kumaşların terennüm, desenlerin raks ettiği bu kış masalının güzeller güzeli sultanı sizsiniz. Bir varmış, bir yokmuş. Siyahlar asaleti, beyazlar masumiyetiyle huzura çıkmış. Modern çizgiler, zarif dokunuşlarla şahesere dönüşüyor. Kumaşlar desenlere ilham, desenler kumaşlara hayat veriyor. Soğuk rüzgârlar, bir dokunuşla sıcak esintilere dönüşüyor” diyor.

Uluslararası ölçekteki hedefiyle moda sektörü için bir ilk olmayı hedefleyen tasarımcı, dünya çapında tanınmayı ve marka olmayı amaçlıyor.

Aksesuardan giyime pek çok ürün grubunu bir araya getirerek moda severleri özgün ve benzersiz tasarımlarla buluşturuyor.

Bir Cevap Yazın