bayramlık kombinler 2013

Kurban bayramı ne zaman hangi tarihte hala bilmiyorsanız uyanın ey ahali bayrama iki haftadan da az kaldııı diyebilirim size 🙂 15 ekim 2013 kurban bayramında giyilebilecek bayramlık kombinler yayınlıyorum şimdi.

bayrama özel şal bağlama modelleri bayram kombinlerinizi, şallarınızı bu şekilde bağlayarak daha güzel, düzenli ve tertipli bir hale getirebilirsiniz.bayramlık elbise kombinleri 2013

eğer bayramda gideceğiniz yerler şık ve gösterişli yerlerse veya bayramda şık bir davete katılacaksanız böyle şık bir kombin de oluşturabilirsiniz. açık lacivert, beli drapeli, kruvaze yakalı bu tafta elbiseyi, bolero yerine şık abiye bir ceketle de kombinleyebilirsiniz.

bayramlık yeşil kombinler 2013

zümrüt yeşili yakası boydan boya gümüş pul payetli bu şık elbiseyi, sonbahara uygun olarak romantik bir hırka ile kombinlemek sıcacık bir seçim olmuş. arap tesettür modası

arap tesettür modasından bir bayram kombini.. arapların feraceleri bile oldukça gösterişli değil mi?

En güzel tesettür blog takipçilerim daha önce yayınladığım bayram kombinlerimi biliyorlardır zaten, ancak; bilmeyenler için burdan daha önceki bayram kombinasyonlarına ulaşabileceğinizi belirtmek istiyorum. Tüm son moda tesettür kombinlerine bakmak içinse buraya bir tık.

son olarak: HERKESE ŞİMDİDEN MUSMUTLU BAYRAMLAR DİLİYORUM 😀

rengarenk bayramlık kombinler 2013

Bir Cevap Yazın