BURBERRY eşarp modelleri nereden satın alınır?

Burberry kaşmir eşarpBurberry eşarp modelleri çok klasik çizgilere sahip ve sade tasarımları olan eşarplardır. ingiliz asaleti denen buz gibi soğuk ve kaliteli stili yansıtır BURBERRY eşarp modelleri. hemen hemen her modasever kapalı genç bayanda görülebilecek eşarp modelleri de olsa benim için vazgeçilmez desenlerdir burberry’nin kalın/ince çizgili desenleri.. heleki camel ve pembe renkli burberry eşarp çeşitleri nereden alınırburberry eşarplara baylıyorum.. ancak fiyatları kesinlikle çok yüksek bence, bu nedenle ben aşırı lüks olduğunu ve aşırı lüksün de israf yani haram olduğunu düşünüyorum. Misal, BURBERRY’nin online satış web sitesinde bir çanta 23000 lira 🙂 eşarplarının fiyatı da herhalde vardır birkaç bin lira :p ben arminenin eşarplarını pahalı bulurken.. 🙂 zenginin malı züğürdün çenesini yorar hesabı BURBERRY eşarp bağlayanları sıralayıp şöyleler, böyleler demeyeceğim şimdi tabi. ben de onlar kadar zengin olsam, birkaç tane de olsa BURBERRY başörtüm olurdu belki. aslında “replika” denen “fake” sahte burberry’ler de hiçte azımsanmayacak güzellikte olabiliyor. orjinalini alamayanlar çok beğenirlerse taklitini alabilir 🙂

sizzler için internetten derlediğim birkaç güzel ipek, kaşmir burberry eşarp, şal ve atkı modeli..

BURBERRY EŞARP ŞAL ATKI MODELLERİ

burberry eşarp nereden alınır?

orjinal burberry eşarp çeşitleri öyle her yerde satılan eşarplar değil. orijinal Burberry markalı pahalı bir eşarp alacaksanız Türkiyede sadece birkaç alışveriş merkezlerinde Burberry shop görebilirsiniz. İstanbul palladium, İstanbul istinye park, İstanbul nişantaşı, Antalya terra city ve İstanbul bağdat caddesi dışında ben orjinal BURBERRY mağazası olan yerler bilmiyorum. internette BURBERRY eşarpları ve digger Burberry giyim ürünleri, çanta & aksesuarları satılıyor mu acaba? bilenler yorum bırakırsa sevinirim.

Bir sürü para bayıldıktan sonra burberry eşyanızın sahte çıkmasını istemezseniz şimdi sıralayacağım maddeleri iyi okuyun arkadaşlar. burberry orjinal nasıl anlaşılır? bilmek istiyorsanız dikkatli okuyun, ama yine de emin olmadığınız yerden burberry eşarp veya digger burberry saat, gözlük, trençkot, şal, atkı, çanta, ayakkabı, elbise vs. burberry eşyalarını satın almak konusunda biraz temkinli olun ve en azından internette o yeri araştırın.

çakma (sahte) burberry nasıl anlaşılır?

1. Öncelikle ürünün etiketinin çok önemli bilgiler içerdiğini aklınızdan çıkarmayınız. Burberry eşarplar genellikle Avrupa’da üretilmektedir. Etrafta “Made In China” yazan ürünlerin sahte olduğuna dair bir şehir efsanesi dolaşmaktadır ancak Burberry bu konuda herhangi bir açıklama yapmadığı için üretim yerine bakarak karar vermeniz pek doğru olmayabilir.

2. Eşarbın desenini inceleyin. Hakiki bir Burberry eşarp bir uçtan bir uca simetriktir.
Eşarbın herhangi bir yerindeki desen de simetriktir. Örneğin, klasik bir Nova Check Burberry tasarımında ince, kırmızı çizgiler koyu renk çizgilerin tam ortasından geçer.

3. Logo önemli. Burberry logosundaki harflerin hepsi büyük harf olmalıdır. BURBERRY şeklinde. Eksik, fazla, farklı harfler olup olmadığına da dikkat ediniz. BURBURY, BURBERY, BRBERRY şeklindeki yazılar sahte bir logonun en önemli ipuçlarıdır.

4. Bununla birlikte BURBERRY yazısındaki R’lerin bacaklarının ucu hafif kıvrık olmalıdır.

5. Logo ilgili olarak söyleceğimiz son şey meşhur Burberry şövalyesi hakkında. Orijinal bir Burberry, şövalyeyi gayet net bir şekilde resmeder. Sahte ürünlerde ise atlı bir şövalye mi yoksa kedi kovalayan bir adam mı olduğunu anlamanız pek mümkün değil.

BURBERRY eşarp şal, orjinali ve sahtesi nasıl anlaşılır? videolu anlatım

BURBERRY eşarp modelleri nereden satın alınır?” üzerine bir düşünce

  1. Hülya Altınok

    Ben su anda kadar tüm eşarplarımı http://www.superesarp.com dan aldım hem sunumları harika.. kutuda geliyor hem de çok güvenilir bir çalışma şekilleri var.. tavsiye ederim çeşitleri de çok.. 🙂

    Cevapla

Bir Cevap Yazın