Defacto baharlık montlar (ilkbaharda ne giyilir?)

Defacto baharlık montları, ilkbaharda sokağa montsuz çıkmamaya özen gösteren aklı selim insanlar için yayınlıyorum 🙂 ilkbaharda ne giyilir? diye bazen gardırobun önünde dikilir ve sorarız.. çünkü; hava güneşlidir ama 5 dk. sonra buz gibi soğuk rüzgarlar esip sağ gösterip sol vurabilir, bunu biliriz..

defacto baharlık mont modelleri beyaz kot mont ceket modelleri 2014 baharlık nude ten rengi deri mont modelleri apoletli montlar baharlık deri mont kombinleri kruvaze yakalı baharlık trençkot

Kadın dış giyim modasının vazgeçilmezlerinden ve gardırobumuzun zamansız sokak kıyafetlerinden olan ilkbahar kıyafetleri mevsimlik montlar ve kısa trençkot modelleri, ilkbaharda ne giyilir diyen hanımların kurtarıcı parçalarından oluyor. modası hemen hemen hiç geçmeyen yıllardan beridir dolaplarımızdan kaldıramadığımız trençkotlar ve kısa mont modelleri ilkbaharda en çok sevilen bayan dış giyim eşyası olmaya devam ediyor.. özellikle sportif giyinmeyi seven “sportive” hatunlar için; apoletli askeri tarz mont modelleri, fit bir görünüm sağlayan deri montlar, oldukça cool motorcu montları, bu yılın modası kapitoneli montlar, renkli/beyaz kot montlar/ceketler, tesettürlü ya da açık tüm kadınların gözdesi kemerli kısa trençkotlar, rahat kalıbı ile kolayca hareket edilebilecek baharın en trendy parçalarından olan kapşonlu parkalar, kapşonlu mevsimlik mont modelleri ve çiçek desenli mont modelleri bu sezonun da gözdesi olan mont modelleri..

ilkbaharın değişken ve zaman zaman buz gibi soğuk havasında tercih edebileceğiniz bayan montları.. işte sizler için seçtiğim defacto baharlık bayan mont modelleri ve ilkbaharda ne giyilir? diyenlere baharlık ilkbahar kombinleri..

Defacto baharlık montlar (ilkbaharda ne giyilir?)

Bir Cevap Yazın