değişik bir şal bağlama stili ve kombin önerileri

değişik şal yapma modelleri buldukça ekliyorum biliyorsunuz. burda da yazmıştım en güzel tesettür şal bağlama stilleri nasıl bağlanır? diye. şal başörtüsü nasıl yapılır, şal nasıl bağlanır diye soran özellikle yeni kapanan genç kızlarımız için yazıyorum bu yazıları. aslında kaynak çok internette arattığınızda ancak yine de bana soranlar oldu mail ile yorumlarda vs. ben de yazma ihtiyacı hissettim. işte değişik bir şal bağlama yöntemi daha.. şal bağlamaları teknikleri 2013-2014 stilleri resimleri ve videoları yayınlamaya devam edeceğim kızlar.

değişik bir şal bağlama stili

değişik tesettür şal başörtüsü yapma bağlama modelleri stilleri yöntemi

tesettür kombin önerileri de yenimoda.com blog’dan.. aslında tesettürle alakası yokta işte hani yeni moda tesettür diyelim 🙂 sadece orası burası görünmesin, eh işte az da vücut hatlarını örtsün diye kapanan kızlar için aslında bu kombinler.. ama şunu hep söylerim, kötünün iyisini kötüye tercih ederim.. bir genç kız bu şekilde kapansa dahi, açık saçık dolaşıp erkeklerin ağzını sulandıran bir kızdan daha hayırlıdır ve benim gözümde daha sevimlidir..

 ve kombin önerileri..

moda kombin

bu kombinde favori parçam çiçekli çanta. floral desenli çanta ve hardal sarısı dökümlü şalvar pantolon sayesinde bahar havasını yansıtan bir kombin oluşturulmuş.spor tesettür kombin

bu hem şık hem spor “tesettür” kombin göz alıcı.şık tesettür kombin

bu kombinde bir kıyafetin havasını farklı aksesuarlarla nasıl değiştirilebileceğimiz gösterilmiş.şirin tesettür kombinpastel renk tonlarını tesettüre çok uygun görüyorum ve yakıştırıyorum. pastel renk tonları olan bej, toprak, somon, pudra rengi ve toz pembe gibi renkler bence tesettürlü bayanları hanım hanımcık ve olması gerektiği kadar feminen gösteriyor. ayrıca tesettürde olması gerektiği gibi renkler soft olduğundan, aşırı dikkat çekmiyor.

Bir Cevap Yazın