düğünde ne giysem

Düğünde Ne Giysem kombini :)

Genç tesettürlü bir okuyucum: “Bi akrabamizin düğünü var ne giyecegimi bilmiyorum bana yardimci olun etekli pantolon ile giyinmek istiyorum nasıl bir kombin yapabilirim” sorusunu yöneltmiş bana mail ile. Düğünde ne giysem konusu hakikaten zor bir konu özellikle de kapalı bir bayansanız. Çünkü düğünlerde genellikle herkes gelinden bile güzel olmak ister işin tuhaf yanı, ancak; kapalı hanımlar o özel günde şık olurken aynı zamanda abartıdan da uzak olmak zorundadır.

Düğünde Ne Giysem

düğünde ne giysem sendromuna genellikle tek parça elbise ya da etek ceket elbise ceket takımları hızır gibi yetişir. Ancak elbiseye altarnatif olarak aşağıda hazırladığım gibi bir kombini de düşünebilirsiniz..

düğünde ne giysem

Sevgili takipçim dilediğin gibi oldu mu bilmiyorum ama sana monokrom modasına uygun ve yaşına da yakışabilecek oldukça havalı bir kombin hazırladım. Son moda detayların çoğunu bu kombine yerleştirdim. Monokrom deseni, siyah beyaz, kimono gibi. Umarım beğenirsin. siyah kuşaklı beyaz kimono: mango, siyah etek pantolon: Boyner, siyah beyaz eşarp: Beymen, ayakkabı: bershka, gözlük: vogue, çanta: zara

kombin nasıl yapılır veya neyle ne giyilir sorularınız için, ücretsiz stil danışmanlığı vermeye devam ediyorum.. ücretsiz stil danışmanlığı için bana cileklisut@gmail.com ‘dan kombinde kesin olarak kullanacağınız kıyafeti, aksesuarı ya da eşarbı, beden ölçülerinizi de mailinize kısaca ekleyerek başvurabilirsiniz..

Bir Cevap Yazın