dünyadan en güzel tesettür gelinlikler

renkli gelinlikler 2013en güzel müslüman gelinlikleri derken Türk ve dünya müslüman gelinlerini kastettiğimi sanırım anlamışsınızdır. islamiyetin gerekliliği yüce rabbimizin kadınlara emri olan tesettürlü giyimi kimi ülkeler yarım en güzel gelin makyajlarıyaşasa da, genel anlamda tesettürlü gelinlikler kollar, bacaklar, göğüs dekoltesi ve boyun bölgesini tam anlamıyla kapatacak şekilde tasarlanıyor. bazı yeni çıkan tesettürlü gelinliklerde türbanlı gelin başının üzerinde rahibe duvağı vb. kullanılırken bazı kapalı müslüman gelinler ise tam tesettürlü başörtülü gelin başını duvakla veya duvaksız takabiliyor gelinliğinin üzerine. tesettürlü gelinliklerde duvak üzerine gelin tacı ve gelin tokası takanlar da çok tatlı görünüyor.

en güzel volanlı tesettür gelinlik modelleri 2013özellikle Pakistan, Hindistan ve Arap ülkelerindeki müslüman gelinler kapalı dahi olsalar makyajlarında aşırı abartılı bir gelin makyajı tercih edebiliyorlar. Tabi bu gelin makyajlarını çoğusunun sadece mahremleri görebildiği için de bu kadar çekici gelin makyajı yaptırıyor olabilirler. (bu ülkelerdeki bazı tesettürlü hanımlar dışarıya çıkarken ve namahremlerinin yanında peçe vb. aksesuarları kullanıyor) tesettürlü gelin başları ülkeden ülkeye değişkenlik gösterse de bu şekilde genel olarak ikiye ayrılıyor. türbanlı gelin başı kullanan müslüman hanımlarının bir sıkıntısı, boynun ve kulakların tam kapatılamaması ve tesettürün ruhuna aykırı olabilecek bir durum yaşanması olabiliyor..

şimdi sizler için dünyadan en güzel tesettür gelinlikler, en güzel tesettür gelin başı modelleri, dünyadan en güzel gelin makyajları ve dünyadan en güzel renkli tesettür gelinlikler..

dünyadan en güzel tesettür gelinlikler

Bir Cevap Yazın