en güzel şal stilleri nasıl bağlanır

değişik şal bağlamakapalı genç kızlara uygun son yıllarda şal modası çıktı ve başörtüsü yerini özellikle kapalı genç kızlarda ve genç orta yaşlı kapalı hanımlarımızda şal bağlama stillerine bıraktı. şal modelleri ipek, ipek karışımlı viskon, penye, şifon, viskon kumaşlardan üretiliyor genellikle. desenlerde ise ipek şallarda iki taraflı, iki renkli şal modelleri çok tercih edilmekle birlikte, burberry modeli şallar, ekoseli şallar, iki ve üç şal modellerirenkli olmak üzere multirenkli şallar en çok sevilen şal desenleri olarak gözüme çarpıyor. lazer şallar ve püsküllü şallara şimdilerde arası ve/veya ucu dantelli şallar da eklendi ve bence çok da güzel oldu. şal bağlama çeşitlerine gelecek olursam çok dehşete kapıldığım bir şal bağlama stilinden bahsederek konuya gireceğim. dehşete kapıyorum çünkü bir bayan kapanmak için, tesettür için o şalı bağlıyorsa, o şal bağlama stili böyle olmamalı. bahsettiğim şal bağlama stili; şalı, boyun altından iğne takılmadan veya hiçbiryerden bağlanmadan takılması. hani öylesine bırakılıverilmiş gibi bir izlenimi oluyor. bir ucu arkada bir ucu önde bırakılıyor ama şööyle tatlı bir rüzgar esiverse dahi açılacak gibi.. boyun ve hatta kulaklar görünüyor.. hata hatta dekolte bölgesine kadar açılıyor!! bu şekilde şal bağlanır bağlanmasına ama tesettür bu değildir, o arkadaşların acilen örtülerini kumaş parçası hükmünden çıkarmaları ve tesettüre riayet etmeleri gerekmekte. umarım bunu biran once anlar ve kendilerine bir çeki düzen verirler.

şimdi sizler için internetten derlediğim Türk ve dünya müslüman hanımlarına ait, şal bağlama stilleri ve en güzel şal nasıl bağlanır sorusuna cevap olabilecek güzellikle kolayca yapılabilecek basit, pratik ve kolay güzel şal bağlama modelleri..

paşmina şal bağlama

gerçek tesettüre uygun şal bağlama stilleri arıyorsanız ve tesettür şal nasıl bağlanır diyorsanız yukarıdaki tesettür şal modelleri tam size göre demektir. eğer mesela davetlerde bir abiyeyle ya da nişanlığınız, kınalığınız vs. özel günleriniz için daha farklı, değişik, şık ve süslü şal bağlama modelleri arıyorsanız aşağıdaki modeller işinizi görebilir.

özel günler davetler için şal bağlama stilleri

en güzel şal stilleri nasıl bağlanır

en güzel şal stilleri nasıl bağlanır” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: değişik bir şal bağlama stili ve kombin önerileriEN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

  2. Geri izleme: en güzel tesettür şal bağlama modelleriEN GÜZEL TESETTÜR | 2013-2014 YENİ SEZON SONBAHAR KIŞ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013-2014 YENİ SEZON SONBAHAR KIŞ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

Bir Cevap Yazın