925 Ayar Gümüşlü Havlit Taşı Tesbih 80 lira

en güzel tesbihler ve fiyatları

en güzel akik inci bayan tesbihleri 75 liraramazan-ı şerif ayının huzurunu ve mutluluğunu yaşayarak en güzel tesettür blog adına can-ı gönülden sizlerin de bu mübarek ayınızı kutluyor ve güzel geçmesini diliyorum. blog’umda bildiğiniz üzre genellikle tesettür giyim, ayakkabı, çanta vs. kıyafetler ve tesettürlülere özel yerler, programlar vs. üzerine yoğunlaşıyorum. Ancak bu ayın ibadet ayı olduğunu ve ibadetlerin bir kısmının tesbihler ile yapıldığını düşünürsek tesbih modelleri de eklemek istiyorum şimdi sizler için.

Gül Ağacı Gümüş Tasarım Zaza Balık Tesbih 50 lirakehribar, inci-mercan, akik, ametist, zirkon taşlı, aytaşı, oltu taşı gibi doğal taşlardan ve deve kemiği, kuka ağacı, katalin, kan ağacı, gül ağacı, fildişi ve hatta mamut dişi gibi materyallerden özel olarak tasarlanan el yapımı birbirinden güzel gümüş tesbihler.. gerçi bu tesbihler el yapımı süs tesbihi ve koleksiyonluk özel yapım tesbihler ama olsun 🙂 bence süs tesbihleri ve 33’lük el tesbihleri de 99’luk tesbihler gibi ibadet ve zikir ile taçlandırılmalı..

aklımı kurcalayan nokta ise bir tesbihe 50 lira ila 10000 lira arasında ücret ödeyenler, acaba yıl boyu ne kadar sadaka veriyor? ya da ramazanda kaç kişiye ne kadar zekat veriyor? eğer bu kişiler koleksiyon ve hobi için bu kadar paralar harcayıp da iş Allah rızası için Allah yolunda para harcamaya geldiğinde eli cebine gitmeyenlerdense çok büyük bir yanılgıda olduklarını umarım Allah’ın rahmeti ve merhameti ile anlarlar..

fildişi tesbihler 1900 lira

fildişi tesbih 1900 lira

İnci-Mercan Özel Gümüş Dizayn Tesbih 90 lira

İnci-Mercan gümüş tesbih 90 lira

en güzel trabzon kazaziye el örmesi tesbihler 440 lira

trabzon kazaziye el işçiliği tesbih 440 lira

mamut dişinden tesbihler 1900 lira

mamut dişi tesbih fiyatı 1900 lira

Koleksiyonluk El İşi Gümüş İşlemeli Kuka Tesbih 4700 lira

koleksiyon tesbihi 4700 lira

Bugün markafoni’de gezinirken tesbihane markasının tesbihlerini gördüm online satışta. tesbihane; 2011 yılında kurulan, ürünleriyle bugün ve dünü bir araya getiren eşsiz takılarıyla aksesuar dünyasında yeni kapılar açıyor. Özel tasarım tespihleri, kol düğmeleri ve yüzükleriyle özellikle erkeklerin favorisi olan Tesbihane tesbihlerinin yapımında gümüş ve doğal taş kullanıyor. Farklı ve yalnızca size özel takılara sahip olmak istiyorsanız, Tesbihane markafoni kampanyasına bir göz atın derim.

Bir Cevap Yazın