en güzel tesettür abiye modelleri

siyah şık abiye modellerigeçenlerde ülkemizde gördüğüm en güzel tesettür abiyelerden birkaç örnek burda paylaşmıştım. şimdide geneli arap tesettür dünyası ve Dubai tesettür modasını yansıtan islami elbise modellerini yayınlamak istedim. bu abayaların bir kısmı designers yani özel tasarım abayalar.. 2013 en güzel tesettür abiye modelleribazıları ise bizim tesettür markalarının ürettiği feraceler gibi modeller. stylish abayalar benim hoşuma gitti. hani tesettüre de tam uygun. bol ve dökümlü. bu güzel abayaların çoğu bence tam tesettürlü. bazıları günlük abaya modeli, bunlara elbise demek daha doğru aslında.. bazıları da özel gün, gece ve davetlerde giyilebilecek islami abiyeler..

en güzel tesettür giyim blogları en güzel tesettür abiye modelleri konusunda bulunmaktasınız.

en güzel tasarım tesettür abiye

küçük bir not: islami giyimde başı açık manken kullanımına karşı değilim, ancak; başı açık olsun olmasın tesettürlü tesettürsüz tüm hanımların islami bir giyim kıyafeti taşıdıklarında verdikleri ayartıcı pozların edebe ve islama çok aykırı olduğunu düşünüyorum. en azından tesettür giyimde islam dinine birazcık saygıları varsa bunu yapmasınlar..

işte pinterestten sizler için dünya tesettür modası hijab style islami abayalardan derlediğim birkaç tesettür abiye modeli..

en güzel tesettür abiye modelleri

sizlerdepolyvore, pinterest, instagram ve facebook sosyal paylaşım ağları üzerinden en güzel tesettür abiyelere ulaşabilirsiniz..

en güzel tesettür abiye modelleri” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: en güzel tesettür abiyeEN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

Bir Cevap Yazın