HUQQA Esra Tekbir 2014

Esra Tekbir 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

HUQQA Esra Tekbir 2014

Esra Tekbir 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu ve markanın çıkışı ile alakalı Kuruçeşme Huqqa adlı mekandaki lansman davetinde Burcu Çetinkaya drifting show ile herkesi büyüledi.

burcu çetinkaya 2014 drifting show burcu çetinkaya drifting araba show

Yeni kapanan milli gururumuz ödüllü rallici Burcu Çetinkaya, sportmen olduğu kadar adeta mankenlere taş çıkartacak uzun ve ince bir fiziğe sahip.

2014 tesettür modası burcu çetinkaya esra tekbir lansman burcu çetinkaya giyim tarzı stili yeni hali nasıl burcu çetinkayanın giyim tarzı stili 2014

Bu nedenle giydiği tesettür kıyafetleri ona çok yakışmıştı. Ayrıca eşarp bağlama stili de çok değişik ve güzeldi. Esra Tekbir tasarımcısı Esra Karaduman Uzun, Şüşü Town tasarımcısı Şüheda Aydın ve diğer tesettürlü hanım davetliler de çok şıktı.

Gönül Kolat Susam‘ın giyim tarzını, stilini özellikle elbiselerini çok severim, kuşlu tesettür elbise kombini ile çok güzeldi..

gönül kolat susam giyim tarzı stili kuşlu tesettür elbise kombini

en güzel tesettür kombin blogları

Tekbir Giyim 2014 Esra Tekbir tesettür giyim koleksiyonu. İlklerin markası Tekbir giyim bünyesinde yeni bir tesettür giyim markası çıktı. Trendleri takip eden, stil sahibi ve kendine güvenen özellikle çalışan iş kadınlarının tesettür giyim markası Esra Tekbir tesettür giyim. Lansmanına katılmaktan zevk duyduğum Tekbir giyime teşekkür ediyor ve Esra Tekbir tesettür giyim markası ile başarılarının devamını diliyorum.

Esra Tekbir; Sıra dışı Muhafazakar Giyim 

esra tekbir lacivert çizgili uzun tunik

Son beş yıldır hazırladığı koleksiyonlarla beğeni toplayan Esra Karaduman Uzun, Esra Tekbir markası altında sıradanlıktan sıkılmış bayanlara farklı seçenekler sunuyor. İş hayatında aktif rol alan, davet ve organizasyonlara katılan, günün yoğunluğu içinde aradığı şıklığı bulmak isteyen kadınlara hitap eden koleksiyonda, feminen detaylar maskülen kesimlerle mükemmel bir uyum içinde.

en güzel tropikal desen tesettür elbiseler

2014 ilkbahar Yaz Trendleri: Akdeniz ve Tropikal Desenli Tesettür Kıyafetleri Londra ve Türkiye’de alanında bir çok firmayla çalışmış olan Creative Director Veysi DEMİR ve Esra KARADUMAN UZUN önderliğinde tecrübeli bir ekip ile hazırlanan koleksiyonda Akdeniz ve Tropikal temalardan ilham alındı. Samimi, rahat, doğal esintileri ile Akdeniz çok çeşitli renklerin uyum içinde dans ettiği desenleri barındıran Tropikal temalardan ilham alınarak hazırlanan koleksiyon sınırlı sayıda üretilen parçalarla, seçilmiş Tekbir mağazalarında sizlerle buluşacak.

Bir Cevap Yazın