grunge giyim stili/tarzı tesettür kombinleri

2013-2014 trendlerinden biri olan grunge ne demekgrunge tarzı genelde agresif, depresif, içe dönük, nihilist ve umursamazdır. “kirli, dağınık, salaş” anlamlarına gelir. Mesela; tiril tiril elbisenin altına bot ve çorap giyerseniz grunge tarzı giyinmiş olursunuz. grunge giyim tarzı cool görünmeye çalışanlar tarafından fazla abartılınca, insanı pasaklı da gösterebilen trend bir kombinasyon stilidir. wikipedia‘da grunge için:

Grunge giyim tarzı yırtık yamalı kotlar, oduncu gömlekleri ve sarkık kollu hırkalar olarak gösterilir. Düzgün ve uyumlu giyimin aksine pis ve dağınık giyim tercih edilir. Oduncu gömleği grunge giyiminin temel taşıdır bile denilenebilir.

genellikle Avrupa ve Amerika’da özellikle ünlülerin giyim stillerinden biridir. Normalde şıkır şıkır süslü, ağır makyajlı ve çok şık giyimli bir ünlü bile; markette, otoparkta, kuaförde ya da bir havalimanında grunge tarz kombin ile fotoğraflanmaktadır. tabi onlar öyle giyiniyor diye böyle giyinin diyecek değilim en güzel tesettür blog sahibesi olarak 🙂 sadece diyeceğim şu ki; grunge tarzı rahat ve spor giyinmek, birazcık da umursamaz ve rahat görünmek isteyen lise-üniversite çağlarındaki genç kızlarımız deneyebilir.

Tesettürle bağdaşmayan bir tarz gibi düşündünüz öyle değil mi? Belki öyle belki değil. Aslında her tarzda ve her trendy kombinde olduğu gibi, seçilen parçalarla doğru orantılı grunge stilinin tesettürle bağdaşıp başdaşmayacağı. Öyleyse hazırladığım grunge tarzı tesettür kombinlerine buyrun birlikte bakalım.

grunge tarz tesettür kombinleri

grunge stili giyim tarzı tesettür kombinleri

grunge tesettür kombin

paylaştığım tüm tesettür kombinleri

grunge giyim stili/tarzı tesettür kombinleri” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın