günlük hazır süslü şal modelleri

Günlük dedim ama burdaki süslü şal modelleri her yerde kullanılabilir. Mesela; özel gün ve davetlerde (düğün, nikah, mezuniyet, akşam yemeği vs.) süslenmiş hazır süslü şalları kullanmayı seven hanımlar da bence bu hazır şallardan edinebilir.

süslü şallar 2013

Çok fazla bir albenisi yok evet ama sade ve şık bence. Üstelik zarif de duruyor. Yakıştırmayı bilene bu günlük hazır süslü şal modelleri kesinlikle yakışır. Ben en çok mercan, gece mavisi, mint yeşili, mor, saks ekoseli, nar çiçeği, pembe, pudra rengi olan süslü şalları beğendim. Ya siz?

2013 süslü şal modelleri

Aişe hazır şalları formu bozulmadan özel kalıp hazırlanarak defalarca kullanılabilme özelliği olan, kullanımı son derece pratik, kolay ve hızlı olan şaldır. Aişe hazır şallar önerilen katlama yöntemiyle katlanırsa eşarpta herhangi bir buruşukluk meydana gelmez. Kolayca ve güzelce, pratik ve şık bir şekilde örtünmek istiyorsanız hemen günlük hazır süslü şal modellerinden alın. Özellikle; “yeni kapandım nasıl başımı örtmeliyim?”, “yeni kapananlar için şal modelleri”, şal nasıl bağlanır?, “şalımı nasıl takacağım?”, “şal nasıl bağlanır?” diyen tesettüre yeni giren tesettürlü genç kızlarımızın ve tesettürlü kadınların bu tür hazır şallardan ve hazır eşarplardan edinmesi gerektiğini düşünüyorum. En azından şal bağlamaya, eşarp yapmaya vakti (ve tabiki sabrı..) olmayanlar için 🙂

günlük hazır süslü şal modelleri

Bir Cevap Yazın