güzel tesettürlü elbiseler

güzel tesettürlü elbiseler ve islamda gerçek tesettür nedir nasıl olmalıdır? yazısı www.enguzeltesettur.com ‘da..

en güzel tesettür elbiselerigüzel tesettürlü elbiseler ülkemizde artış gösterirken, bu bolluktan en çokta yeni kapanan genç tesettürlü bayanlar yararlanıyor. geçmiş yıllarda kapanmayı dahi istemeyen genç kızlarımız, tesettür modasının renkli dünyasını görünce seve seve kapanmak istiyor. “kapanmak istiyorum ama..” diye bahaneler uydurarak tesettürden kaçan bu genç kızlarımızın çoğu şimdilerde güzel tesettürlü elbiseler ve en güzel tesettürlü kıyafetler içerisinde, her ne kadar bilinçsiz kapananları da mevcut olsa, yine de Allah‘ın tesettür emrini, bir farz ibadeti yerine getirmek yolunda en büyük adımı atmış bulunuyorlar. nefis mücadelesini yenerek güzel tesettürlü kıyafetler içerisinde hayatını idame ettirme kararı alan ve “tek ameli sadece Allah rızası olan” her tesettürlü hanımı tebrik ediyorum. gerçek tesettür nasıl olmalıdır? giyinmiş çıplaklardan olmamak için ne yapmalıyım? diyen kadınlarımız için işte gerçek tesettür nasıl olur resimleri ve videoları..

tesettür nasıl olmalı  gerçek hakiki tesettür giyim

gerçek tesettür nasıl olmalıdır

Müslüman kadın, el ve yüzü müstesna bütün vücudunu örtmek mecburiyetindedir. Bir kimse buna inanır fakat uygulamazsa günahkâr olur. Amma inkâr ederse dinden çıkar.Tesettürün dinen makbul olabilmesi için bir kaç şartı vardır:

1- Elbisenin vücudu gösterecek tarzda ince,
2- Nazar-ı dikkati çekecek kadar süslü ve renkli,
3- Vücudun hatlarını gösterecek şekilde dar,
4- Erkek kıyafeti olmaması gerekir

İlla Çarşaf mecburiyeti yoktur. Bu saydığımız şartlara dikkat edip Pardesü’de giyilir.

güzel tesettürlü elbiseler” üzerine 3 düşünce

 1. Geri izleme: en güzel tesettürlü kıyafetlerEN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

 2. Nursima İşleyen

  Admin çok ve çok haklısın çok teşekkürler bu bilgilerinden dolayı gerçi aslında bende yanlış yapmıyordum ama yinede pekiştirmiş oldum sağol.

  Cevapla
 3. sema

  sa yazanın ellerine gönlüne saglık bu paylasımın herkesin görmesi gerekiyo gen kızlarımızın bilinçlenmesi gerekiyo sosyal medyada yankı bulması gerekiyo nolur birileri el atsın allah razı olsun

  Cevapla

Bir Cevap Yazın