zuhre ipek esarp baglama modelleri

ipek eşarp bağlıyoruz

eşarp bağlama modellerine www.enguzeltesettur.com ‘da devam ediyor ve bir zühre eşarp modeli ile ipek eşarp bağlıyoruz..

ipek eşarp bağlanışı

zuhre ipek esarp baglama modelleriZühre giyim youtube kanalında birbirinden güzel ipek eşarpları ile ipek eşarp bağlama modelleri videoları paylaşmış. Bize de bu güzel videoları sizlerle paylaşmak düşer 🙂 Ancak kafanın arkasında ayrı bir kafa gibi deve hörgücü misali duran bu yükseltiler, peygamber efendimizin (SAV) “…onlar cennetin kokusunu dahi alamazlar” dediği kadınların, deve hörgücüne benzer topuzlarını andırıyor sanki 🙁

PEKİ İPEK EŞARP NASIL BAĞLANMALIDIR?

eşarbı düzgün göstersin diye yapılan bu güzellik hilesi, ne yazık ki cenneti kaybetmemize neden olabilecek ince bir detay.. İşin açıkçası dışarıdan bakan birçok kişi tarafından da güzel bulunmuyor! Bu şekil topuzlu eşarp bağlayanlara ne yazık ki birbirinden çirkin yakıştırmalar yapılıyor ve lakaplar takılıyor. Bunlardan birkaçını ben kulaklarımla duydum ve çok üzüldüm. (ben hiçbir zaman böylesi hörgüç tipi eşarp bağlamadığım için çok şükür bu üzücü sözleri kendim için duymadım.)

umarım güzel ipek eşarplarımızı bu şekilde bağlarken, altına taktığımız boneyi bu şekilde şişirmeyiz ve kafamızda davul, deve hörgücü ya da uzaylı kafası gibi görünmez 🙂 Allah hepimize güçlü bir iman versin ve süs için değil, sadece kendi rızası için kapanmayı nasip etsin (amin)

Bir Cevap Yazın