İpekyol 2015 Çanta Modelleri

İpekyol 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu çanta

İpekyol 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu haftalar önce mağazalara geldi. İpekyol markasının belki de en sevdiğim parçalarından biri olan ipekyol 2015 çanta modellerinden sizler için seçtiklerimi resim galerimde görebilirsiniz.. Kol çantası, omuz çantası, taşlı clutch aiye gece çantaları, portföyler, torba çantalar, büzgülü çantalar, ince askılı çantalar ve zincir askılı çantalar..

 İpekyol 2015 Çanta Modelleri

2015 turuncu modası çantalara da yansıyor. turuncu rengi hangi renklerle uyumludur derseniz, turuncu en iyi siyah, ekru, ve vizon rengi, sütlü kahverengi gibi toprak rengi tonları ile kombinleniyor.

ipekyol 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu turuncu vizon büzgülü çanta

ipekyol 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu zincir askılı leoparlı clutch ile gece davetlerinde ve özel günlerinizde şık olmanız garanti. ipekyol tay tüyü leoparlı abiye portföyün fiyatı 349 lira ve ipekyolun yeni sezon çantaları arasındaki en pahalı ürünü..

ipekyol 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu leoparlı clutch

2015 İpekyol çanta fiyatları

İpekyol 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu çanta fiyatlarını öğrenmek isterseniz İpekyol online alışveriş sitesinden ya da size en yakın İpekyol mağazasına uğrayarak öğrenebilirsiniz.. İpekyol yeni sezon çantaların en ucuzu 179 liradan başlıyor, 199, 239, 249 ve bildiğim kadarıyla 349 liraya kadar çanta var.

İPEYOL CLUTCH & İPEKYOL ÇANTA

Uzun ve kısa saplı küçük çantalar portföylerin önüne geçti. Canlı renklerin geometrik bir sistem altında kurgulandığı tasarımlar kıyafetinizin havasını bir anda değiştiriyor.

RENKLİ VE KÜÇÜK ÇANTALAR

Kadının duruşunu, kimliği, stilini ifade eden en önemli anahtar parçadır çanta. Bu bahar da minimal seçimleri rafa kaldırın. Birbirinden farklı renk arasından doğru kombinasyonu bulmak eğlenceli bir oyun.

Bir Cevap Yazın