kapalı kombinler için yeni moda çanta modelleri

deichmann 2014-2015 el çantası portföy çanta modelleri 002 kapalı kombin nasıl yapılırBilmiyorum sizler de benimle aynı fikirde misiniz ya da düşüncelerime katılır mısınız? Tesettür giyim adı altında yeni moda kapalı bayan giyimlerinin tesettürlüsünü de tesettürsüzünü de satan bazı tesettür markaları, işi iyice ticarete döküp çanta, ayakkabı, kemer vs. gibi aksesuarlar da satıyor son yıllardır. İşin acı tarafı sattıkları ürünleri öylesine kalitesiz ve adi ki; şahsen ben onları kullansam utanırım. verilen paralar da hiç öyle az değil haa, işte bu yazıyı da zaten o yüzden yazıyorum. hem pahalı hem de kalitesiz malları kapalı hanımlara reva gören “tesettür giyim” markalarını Allah’a havale ediyorum.

birde şunu eklemek istiyorum, yeni sezonda 150-200 hatta 300 lira gibi rakamlara sattıkları bu adi ürünlerini sezon sonu 50-60 liraya indiriyorlar, sezonda alışveriş yapan hanımları da bir güzel kazıklıyorlar bu kalitesiz malzemeden, kalitesiz işçilikle yapılmış adi ürünleri kakalayarak. sezon sonu fiyatlarından bile satın almam, o derece tiksiniyorum mallarından. zevk meselesi tabi, ben beğenmiyorum ama beğenen ve 300 lirayı o ürünlere vermeyi adil bulanlar da olabilir. saygı duyarım!

size önerim çanta ve ayakkabı gibi ürünler alacağınızda bu işi iyi yapanlara uğramanız. yani bir pardesü ya da kapalı elbise aldınız diye alacağınız tüm ihtiyaçlarınızı bir mağazadan almayın. çünkü hem pahalı satıyorlar hem de adi mal kakalıyorlar. mesela mango, forever new, bershka ya da deichmann vs. markaların mağazalarında satılan orta sınıf çantalar sezonda bile 40-150 lira arasındayken, bunlar belki daha adi ve hiçbir özelliği bulunmayan, adı sanı duyulmamış markalardaki çantalarına en aşağı 150-200 lira istiyor 🙂 seçim sizin!

resim galerimde sizler için deichmann 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu yeni sezon çanta modelleri paylaştım. tesettür kombinleri blog’umda paylaşmaktayım burdan bakabilirsiniz ve kapalı kombinler için yeni moda çanta modelleri eklemeye devam edeceğim. daha önce de romantik tesettür kombinleri için çanta modelleri paylaşmıştım. daha önce paylaştığım indirimli mango modelleri için de tıklayın

kapalı kombinler için yeni moda çanta modelleri

Bir Cevap Yazın