Kayra 2014/2015 Kış Koleksiyonu

Kayra 2014/2015 Kış Koleksiyonunun en son çıkan modelleri www.enguzeltesettur.com ‘da..

kayra 2015 kis manto kap kaban yelek modelleri

Kayra giyim “Mardin’de Sonbahar” temalı Fall koleksiyonunu çıkarmıştı geçtiğimiz aylarda. Yine bu ayda da Kayra 2015 kış koleksiyonunu satışa çıkarttı.

Kayra 2015 kış koleksiyonundaki bu degrade desen kaban, saks mavisi pantolon, stiletto ayakkabı ve çift renkli saks-kırmızı ipek şal kombini ile çok iddialı olmuş.Kayra 2014/2015 Kış Koleksiyonu

Kayranın en yeni koleksiyonunda şık kaban modelleri, uzun yelekler, manto modelleri ve kışlık tesettür kaplar görüyoruz. Daha çok bordo ve gri tonlarının hakim olduğu Kayra 2015 kış koleksiyonunda siyah, haki, yağ yeşili gibi sezonun moda renkleri de kullanılıyor. Sezon trendi desenlerden dama deseni, kazayağı deseni, monokrom desenleri ve degrade desenlerini kayra kış kataloğunda sıkça görüyoruz.

keçe giy-çık modelleri, degrade renk tonları, tüvit ceket ve kaplar, deri detaylar ve siyah beyaz çizgili desenlerin sık kullanılması, kayra giyimin yeni sezonununda 2015 kış modasından fazlasıyla etkilendiğini gösteriyor. Kayra 2015 kış koleksiyonunda sık kullanılan moda renkler; bordo, gri, saks ve petrol mavisi, yağ yeşili, mürdüm, vişne rengi ve siyah.

Bir Cevap Yazın