Kayra 2015 Kış

kayra giyim 2014-2015 sonbahar kış kayra 2015 kış kapalı kombinKayra 2015 Kış kreasyonunda, formlar giderek netleşirken, her yeni sezonda yeniden yorumlanan klasik formlar güncelleniyor.

Kayra 2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Mardin’de çekimleri yapılan yeni Kayra Giyim koleksiyonu, tesettür markaları ile kıyas edildiğinde şıklıkta yine açık ara önde. Kayra 2014 sonbahar koleksiyonu yeni sezonda son iki sezonda olduğu gibi süsten arınarak modern kapalı ve muhafazakar hanımlara hitap ediyor.

Kayra 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu‘nda formlar giderek netleşirken, her sezon yeniden yorumlanan klasik formlar güncellenerek yerleşiyor.

Kayra 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu Look Book 14931 yeni sezon tesettür giyimi kapalı giyim kıyafetleri

Kayra 2015 Kış

kayra 2015 kışMardin’in eşsiz atmosferinde yapılan kayra çekimlerinin styling’i ile ilgilenen kayra giyim tasarımcıları, bu sezonin popüler trendi siyah-beyazın yani monokromatik desenlerin hakimiyetini vurguladı.

Siyah-Beyaz ikilisi kimi zaman geometrik çizgilerde ve desenlerde önümüze çıkarken, kimi zaman etnik desenlerin monokrom haliyle heyecanlı bir zıtlık ortaya koyuyor.” Çizgileri sadece desenlerinde değil, yenilikçi bir seçim ile koleksiyonda yer alan örme kumaşlarda da sıkça görmek mümkün. Örme kumaşların, günümüzün hareketli yaşamına uygun formlarda karşımıza çıktığı kayra 2015 kış koleksiyonu, rahat kullanımın şık formlara dönüşümü şeklinde. Kayra giyim kış koleksiyonunda var olan siluetleri mükemmelleştirerek, giysi dolaplarımızın temel kayra 2015 kışparçalarına yoğunlaşıyor.

Tuniklerde alışılagelmişin dışında olan bileklere kadar inen boy, yeni bir akım olarak karşımıza çıkıyor. Ve yeni bir line olarak sportif giysiler de sıradan ve gündelik olanın nasıl lüks ve özel bir tasarıma dönüştürülebileceğinin güzel bir örneği. Hafiflik hissi ve konfor bu sezon bir adım ileriye taşınıyor.

Tüvit ile deriyi buluşturan parçalar koleksiyonun dikkat çekici detaylarından. Şıklığından hiçbir zaman ödün vermeyen kadınların sonbahar serinliğine alışmalarını kolaylaştıracak alt ve üst parçalar ile dış giysiler tüvit sıcaklığında hayat buluyor.. Üste oturmayan ve oversize olarak tabir edilen ceket formları ise iş yaşamında pratik şıklık adına bu sezonun kurtarıcı parçası olacak gibi..

Bir Cevap Yazın