Kayra giyim kıyafetleri outlet indirimine girdi

Bu yazın beğenilen Kayra giyim koleksiyonundan çoğu tükenmiş de olsa birçok parça Kayra giyim kıyafetleri outlet indirimine girdi. Kayra outlet kategorisinde geçtiğimiz senenin modası olan kışlık tesettür giyim ve kışa uygun kaban, manto, pardesü ve yelek gibi ürünler vardı sadece. Ancak bugünden itibaren bu ürünlere yeni sezon yazlık Kayra giyim ürünleri de eklendi. %60’a varan bu indirimde kalan bedenler genellikle büyük bedenler (42-44-46 beden gibi..) ancak stokları tükenmemiş olan kayra modellerinde aranılan bedeni de bulmak mümkün oluyor.

Kayra giyim kıyafetleri outlet indirimine girdi

kayra giyim 2014 kataloğu 12571 ipek şal ferace elbise pardesü kap tunik etek pantolon abiye takım modelleri kayra giyim 2014 kataloğu 12558 ipek şal ferace elbise pardesü kap tunik etek pantolon abiye takım modelleri kayra giyim 2014-2015 sonbahar kış kayra 2015 kapalı giyim kombinlerikayra

kayra 2014 yaz tesettür giyim kapalı kıyafet modellerinde net %60’a varan indirimler bugün Kayra outlet reyonunda başladı ancak; e-tesettur.com gibi tesettür giyim mağazalarında haftalar öncesinden başlamıştı zaten 🙂 Eğer aradığınız seri sonu kayraları kayra online shop üzerinde bulamadıysanız e tesettür com ve kayra satan mağazalara, kayra giyim online shop’larına vb.bakabilirsiniz, oralarda da indirim kampanyası var.

 

Bir Cevap Yazın