Modanisa Stil Testi Yarışması

esra sezis kigili modanisa muhafazakar moda stil danismaniEsra Seziş Kiğilı ile Stilini Keşfet

Modanisa islami tesettür giyim ve muhafazakar kapalı giyim modelleri alışveriş sitesinde yer alan stil testini çözen kadınlar vücut tipine, yaşa ve bütçeye uygun fiyat tesettür giyim konusunda en iyi önerileri görebilecekler. Minimal tesettür giyim, trendy kapalı giyim, feminen muhafazakar giyim ve spor şık kıyafet kombinleri olmak üzere 4 farklı tesettür stil giyim için tavsiye ve tüyoları her hafta Esra Seziş’den alabilecekler.

Stil danışmanı Esra Seziş Kiğılı, online tesettür giyim alışveriş sitesi Modanisa.com ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, muhafazakar giyimi tercih eden kadınlara ücretsiz stil danışmanlığı yapacak. Siteyi ziyaret edenler hazırlanan stil testini tamamlayarak kendi giyim stillerini öğrenebilecek.

MUHAFAZAKÂR MODANIN STİL  TESTİ

2 Dilde Stil Önerileri

Stil testi Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanarak sadece Türk kadınları için değil dünya kadınları için de stil rehberliği yapacak.

modanisa sportif tesettur giyim modelleri 2015 modanisa esra sezis tesettur giyim stil danismanligi Feminen tarz modanisa esra sezis tesettur stil danismanligi Minimal giyim modanisa yarisma

Farklı demografik özelliklere sahip kadınların aynı stili paylaşabileceğinden hareket ederek oluşturulan proje bu anlamda Türk muhafazakâr modasını uluslararası arenaya çekmiş olacak.

Ayrıca testi çözen ve kombinini Instagram’da #modanisastilim etiketiyle paylaşanlar arasından, en güzel kombini paylaşan bir kişiyi, 1 yıl (2 sezon) boyunca kullanabileceği toplamda 3000 TL değerinde bir ödül bekliyor.

Bu Testi Çözene 3000 Lira Değerinde Ödül

Daha fazla bilgi ve testi çözmek için modanisa.com/stilim/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Modanisa Stil Testi Yarışması” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın