pelerinli tesettur giyim kombini

pelerin nasıl giyilir?

pelerinli kapali giyim kombinleri nasil yapilirpelerin nasıl giyilir? pelerinli kıyafetler neyle kombinlenir? en şık kapalı giyim kıyafetlerinden olan pelerinli tesettür giyim kombinleri www.enguzeltesettur.com ‘da..

pelerinli tesettür kıyafetleri son zamanlarda belki de, en sık gördüğümüz kapalı giyim giysileri. özellikle pelerinli gelinlik modelleri, pelerinli kaban modelleri, pelerinli elbise modelleri, pelerinli ceket modelleri, pelerinli kap modelleri ve pelerinli tunik modelleri kapalı giyimi tercih eden hanımlar tarafından şıklığının yanı sıra bol ve dökümlü olması bakımından da sıklıkla tercih ediliyor.

pelerin nasıl giyilir?

pelerini açık hanımlar birçok kombinde kullanabilirken, kapalı hanımlara pek de fazla bir alternatif kullanaileceklerini söyleyemiyorum. nedeni de açık hanımlar pelerin altına ne giyilir sorusuna mini etek, skinny jean, tayt ya da sadece opak çorap seçeneklerini kullanabilir ancak kapalı bir bayan elbette ki bunları giyemez. o halde bizim sormamız gereken doğru soru şu; kapalı bayanlar pelerin altına ne giyebilir?

internetten derlediğim alvina, tuğba venn, armine, kayra ve tozlu markalarına ait pelerinli kapalı giyim kombinleri..

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

kapalı kadınlar pelerin giyecek ise, kışın kalem etek veya A kesim etek giyebilir. Eğer uzun boylu bir bayansanız ara boy bir etek ve çizme ile pelerinlerinizi giyebilirsiniz kışın. Yazın ise yazlık pelerinlerinizin altına pantolon etek ya da yazlık pelerin gibi uçuş uçuş elbiseler giyebilirsiniz.  pelerinleri özellikle genç tesettürlü kızlar dapdaracık kot pantolon, bacaklarının şeklini belli edecek kadar dar taytlar ile kullanıyor, ancak; ne yazık ki bu tesettüre uygun bir kombin olmuyor. çünkü tesettürde dar pantolonlar ve taytlar sokakta giyilemez.

pelerinli tesettür kombinler

sizlere örnek olabileceğini düşündüğüm birkaç pelerinli tesettür kombini hazırladım. umarım beğenirsiniz..

ilk kombinde deri biyeli pelerin kabanı uzun deri etekle kombinledim. taba rengi keçe pelerinin markası mango. deri etek ie tozlu giyim marka.

pelerinli tesettur giyim kombini

ikinci kombinde degrade uzun etekle mango pelerin kombinledim. pelerin aynı zamanda uzun hırka gibi.

kapali tesetturlu pelerin degrade etek kombini

son kombinde pudra pembesi rengi stradivarius pelerin mantoyu siyah uzun elbiseyle kombinledim. Bu pelerin kombini kullanılan şık portföy çanta sayesinde hem günlük, hem de özel günlerde kullanılabilecek abiye bir kombin olma özelliğine sahip.

pelerin nasil neyle giyilir

Bir Cevap Yazın