Private Shopping Mü’mine Tesettür Giyim Deneyimine Hazır Olun

Bu sabah Çırağan Sarayında lansman daveti olan, ancak hamileliğim dolayısıyla lansman davetine katılamadığım Mü’mine‘ye, gönülden başarılar diliyorum.. Yapacakları işleri ve katılacak markaları heyecanla bekliyoruz.. Umarım dünya devi markaları ucuza ve indirimli alabiliriz kendilerinden 🙂

Dünya Markaları “Mü’Mine” İle Tek Çatı Altında Toplanıyor

mümine online

Dünya Markaları “Mü’Mine” İle
Tek Çatı Altında Toplanıyor

Perakende sektörünün son yıllarda çeşitlenme ve farklı kitlelerin zevkine göre özelleşen taleplerini karşılamaya yönelik organize olan Mü’Mine, tüketicisiyle buluşuyor. “Mü’Mine” hedef kitlesine “özel” bir alan yaratmak, bulunduğu alanın kalite ve hizmet standartlarını yükseltmek hedefiyle yola çıkıyor. Mü’Mine, muhafazakar giyinmeyi tercih eden müşterilerini önce online sitesiyle “Private Shopping”le, ardından da“Department Store” modeliyle açılacak olan mağazalarıyla buluşturuyor. Mü’Mine bu özellikleriyle perakende sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

Mü’Mine değişen taleplere göre üretimlerini ve koleksiyonlarını çeşitlendiren, gerektiği yerde baştan yaratan moda sektörünün muhafazakar giyinmeyi tercih edenlere yönelik üretim yapan markalarını tek çatı altında buluşturuyor. Çantadan gözlüğe, ayakkabıdan eşarba kadar zengin bir ürün yelpazesi sunan Mü’Mine, 100’e yakın yerli markanın yanı sıra bünyesinde bulunan dünya devleriyle müşterilerinin taleplerini karşılamayı hedefliyor. MT Marka Danışmanlığı ve Proje İşletmeciliği A.Ş.tarafından hayata geçirilen Mü’Mine online satış ile başlayıp, hızla farklı satış modelleriyle müşterileriyle buluşmaya devam edecek.

Öncelikle “Private Shopping”, online satışlarla tüketiciyle buluşacak olan Mü’Mine, lüks segmentte hizmet veren ve bu alanda üretim yapan 100’e yakın markayı aynı çatı altında toplayacak. Dünya markalarının da bu alandaki ürünlerini sitesinde ve mağazalarında sunacak olan Mü’Mine, önemli bir kitlenin değişmez markası olmak için yola çıkıyor. Mü’Mine ayrıca Ekim ayında kapılarını açmayı hedeflediği 3 bin metrekarelik mağazasıyla Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı “Department Store”u olarak hedef tüketicisiyle buluşacak.

MÜ’MİNE MODA HAFTASI ELIE SAAB İLE BAŞLAYACAK

2 yıl içerisinde Türkiye’de 11 noktada, Arap ülkelerinde ve Türki Cumhuriyetlerde 15 ülkede yer almayı planlayan Mü’Mine, markaların yurt dışına açılması için farklı faaliyetleri de gündemine alıyor. MT Marka Yönetim Kurulu Başkanı Mine Tozlu yeni projelerle ilgili bilgiler verirken şunları söyledi: “Mü’Mine çatısı altında bulunan markalara “Mü’Mine Fashion Days” adı altında düzenlenecek fuar ve tanıtım organizasyonlarıyla Avrupa ve Orta Doğu pazarına girme fırsatı yaratmayı da hedefliyoruz. Bu kapsamda Mü’Mine’nin ilk organizasyonu önemli dünya markalarının katılımıyla birlikte 28-30 Nisan 2016’da Ora Arena’da gerçekleştirilecek. Açılışını dünyaca ünlü moda tasarımcısı Elie Saab ile yapıp, gala gecesinde ise Ria Miranda’nın özel olarak hazırladığı şovlar sergilenecek.” diye konuştu. Bir diğer dikkat çeken proje ise Ekim 2016’da olacak Patch World oldu. “Dünyaca bilinen Jean Paul Gautier, Moschino gibi Avrupa’nın ve Orta Doğu’nun önde gelen 80 markasının yer alacağı bu özel organizasyonda birçok marka tasarımcı bazında katılacağını netleştirdi. Armani ve Versace ile görüşmeler devam ediyor. Cavalli de yeni oluşturduğu Jenny markasıyla bu özel gecede olacağını bildirdi. Dünya markalarıyla iş birliklerimiz hızla devam edecek.” Dedi.

Bir Cevap Yazın