Setrms Sonbahar-Kış Koleksiyonu

setrems kış 2015setrms sonbahar-kış koleksiyonu “setrems kış güneşi” kışlık tesettür giyim modelleri hakkında daha önce burada yazmıştım biliyorsunuz. yeni sezon setrms kreasyonu kataloğundan en yeni çıkan kaplar, takım elbise, abiye elbise, yelek ve pardösü modelleri paylaşmaya devam ediyorum sizler için.

setrems yeni sezon

SETRMES 2015 “KIŞ GÜNEŞİ” Koleksiyon modelleri, tasarımlarıyla sımsıcak bir tebessümü size hediye etmek için hazırlandı. Yaz bitiyor diye üzülmeyin KIŞ GÜNEŞİ geliyor. SETREMS 2015 SONBAHAR KIŞ Koleksiyonu KIŞ GÜNEŞİ soğuk kış günlerinizi ısıtacak.

setrms 2015 tesettür abiye elbise modelleri

Setrms 2015 Kış Güneşi koleksiyonu tasarımları ile sımsıcak modeller ve kumaş kalitesindeki seçiciliğinde hazırlanan modellerde zarafetinize zarafet katmak ister misiniz? Sonbahar rüzgarları kışın soğuk günlerini haber verirken sımsıcak tasarımlarla sizleri alıp götürecek. Otantik modeller sıcak renkler ile buluştu. 2015 trend renklerini bünyesinde bulundurarak Kışa özel bayan giyim modelleri Setrmes mağazalarında sizleri bekliyor.

hardal siyah etek ceket kapalı takım elbise

Setrms Sonbahar-Kış Koleksiyonu

setrms 2015 kataloğunun tamamını çok yakında en güzel tesettür giyimleri blog’uma ekleyeceğim. şimdilik az sayıda da olsa yılın moda renklerinde tesettür kıyafetleri..

Bir Cevap Yazın