Tesettür uzun kaban pardesü modelleri

Bordo uzun kaban Tesettüre uygun kışlık pardesüler olsa da, kabanın sıcaklığını ve soğuktan tamamiyle koruma yeteneğini hiçbir pardesü veremez sanırım.. Benim gibi düşünen ve diğer hemcinslerine göre kışın sıcak sıcak dolaşmaya daha düşkün tesettürlü hanımlarımız için kaban modelleri her yeni kış sezonu vazgeçilmez kışlık tesettür giyim eşyaları olmaktadır.

Kaban modelleri içerisinde tesettüre en uygun olan kabanlar elbette ki, pardesü tipi yani uzun kaban modelleridir. Uzun kabanlar, kısa kabanlara göre tesettüre daha uygundur ayrıca bacakları da çok daha iyi ısıtır, bu nedenle kışın üşümemek ve üşütmemek isteyenler için açık, kapalı hanım hiç fark etmez herkesin tercihi uzun kaban modellerinden yana olabilmektedir.

Tesettür uzun kaban pardesü modelleri

Şimdi sizlere online tesettür giyim alışverişinde gerek çeşitlilik, gerek marka ve gerekse model olarak öncülerden olan modanisa’dan tesettüre uygun sıcacık güzel modellerde uzun kaban modelleri yayınlıyorum.. Umarım sizler beğenirsiniz yayınladığım bu modelleri, en güzel tesettür blog’umu takip etmeye devam..

 Kazayağı desen Tesettür uzun kaban pardesü modelleri

Tesettür uzun kaban pardesü modelleri

 

 

 

Bir Cevap Yazın