Kategori arşivi: İslami Oteller

Türkiye ve dünyadan islami oteller, tesettürlülere göre olan otel yorumları

Tesettür Mayo Modelleri 2018 Kapalılar İçin Mayo Nasıl Olmalı?

Tesettür Mayosu Satın Almak İçin Tıklayınız

Henüz yaz sezonu açılmadı ancak tesettür otellerde ve islami tatil köylerinde erken rezervasyonların başladığını daha önce de yazmıştım. Hal böyle olunca tesettür mayosu arayışlarına da başlayabilecek olan kapalı ve/veya muhafazakar hanımlar için kapalı mayo modelleri ve fiyatları yayınlamak istedim. Üstelik tesettür mayolarının sezon öncesi şuan daha ucuz ve uygun fiyatlı olduğunu hesaba katarsak bence kesinlikle şimdiden tesettür mayonuzu hazır etmenizde fayda var! 200-300 Liralık tesettür mayoları bile şuan 60-70 liraya düşmüş durumda! 2018 yaz sezonu açıldığında ve yeni tesettür mayo koleksiyonları da çıkmaya başladıkça bu fiyatlar tekrar yükselecek haliyle.

Kapalılar İçin Mayo Nasıl Olmalı?

tam kapalı siyah tesettür mayoları 2018

tam kapalı siyah tesettür mayoları 2018

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki mayonun tesettürlüsü diye bir şey kesinlikle olmaz. Nedeni ise tesettürün ruhuna hiç ama hiç uymaması. Tamam bayanlar içerisinde elbette ki çok güzeldir tesettür mayosu. Ama erkekler içerisinde böyle gezmek tesettürle bağdaşmıyor. Hele de taytlı, dar mayolarla! Eşofman takımları da keza öyle. Tesettür eşofman diye bir şey olmaz. Eşofman üstü uzun diye eşofmanı tesettürlü göremeyiz 🙂 Ama dediğim gibi kadınlar arasında tesettür mayo ve tesettür eşofman giymek çok güzeldir. Yani biliyorsunuzdur bayanlar arasında bile olsanız göbekten diz kapağı arasını başka hanımların görmesi haramdır. Hal böyle olunca bayanlar arasında da edebi korumak ve kapalı giyinmek çok önemlidir. Ayrıca bazı ağzı gevşek af buyurun benim “kıt zekalı” olarak ifade ettiğim boş vakti çok dedikodu sever hanımların, arkadaşlarının, yakınlarının, komşularının ya da sadece gördükleri kadınların vücut hatlarını, saçlarını ve güzelliklerini eşlerine, yakınlarına gibi erkeklere anlatabileceğini (reklam edebileceğini) düşünürsek özellikle bu tür fitne çıkarabilecek hanımlar arasında kapalı giyinmek daha da önem arz etmektedir. Hatta bazıları da (özellikle gören kadın açıksa) “kapalıya bak kapalıya, güya kapalı, bizden daha açık giyiniyor” gibi fitneler çıkarabilmektedir bu manzaraları gördükten sonra! Bunu bile bile öyle hanımlar yanında açık dolaşmamak hatta başı kapatmak gereklidir. Şimdi kimse abartmayın demesin çünkü bunlar olan şeyler. Gözümle gördüğüm, kulağımla işittiğim şeyler. Bu nedenle anlatıyorum. Siz kapanıyorsunuz, erkeklere kendinizi göstermek istemiyorsunuz ama bir kadın geliyor sizi tüm ayrıntılarınızla görüyor ve diğer birine anlatıyor. Bunu bir erkeğin de duyduğunu düşünün. Duyan kişi oğlu olabilir, eşi olabilir bu kadının. Ya da başka bir namahreminiz. Tesettürünüz zarar görür. Allah’ü Teala tesettürü kadını korunması için farz kılmıştır. Ama o kadın sizi teşhir etti, her şeyinizi bir bir anlattı. Dinleyen erkekler belki anlatılandan daha farklı düşündü sizi hayaline kattı. Sonrası? Allah muhafaza evlilikler böyle de yıkılır. En kötü ihtimalle size bakış açısı değişebilir. Ki bu da en hafifi göz zinası demektir. İşte böyle arkadaşlar. İslamiyet incelik ister. Bu nedenle eğer gerçekten tesettürlüyüm demek istiyorsanız kadınlar arasında da örtünmelisiniz. Dar, şeffaf ve açık giyinmemelisiniz. Sizi ve güzelliklerinizi erkeklere dahi anlatabilecek böyle aklı evvel kadınların da olabileceğini asla unutmamalısınız.

Yarım Kapalı Mayo Modelleri, Havuz Mayoları, Kısa Kollu Taytlı Mayolar

Kapalılar İçin Mayo Modelleri 2018

Kapalılar İçin Havuz Mayoları Muhafazakarlar İçin Yarım Kapalı Mayo Modelleri

Bu tür mayoları genellikle Kapalı olmayan ama muhafazakar olan bayanlar ya da genç kapalı kızlar tercih etmeli diye düşünüyorum. Çünkü bırakın erkekler içinde giymeyi, özellikle çok dar olanları kadınlar içinde giyilmesi dahi bence olmaz. Ama kadınlar havuzunda giymek için ideal parçalar da yok değil. Özellikle biraz daha bol olan modelleri.

Tesettür Mayo Modelleri 2018

Şimdi gelelim 2018 tesettür mayolarına. tesettür mayosu 2018 yılında da elbette kapalı bayanların favorisi olacak. Mayıs ayının sonlarından itibaren tatil için yaz sezonlarının vazgeçilmez kıyafetleri olan mayo modelleri için alışverişler başlayacak. Ancak fiyatlar iyice yükselmeden şimdiden mayonuzu hazır etmeniz daha mantıklı olmaz mı? İşte sizler için seçtiğim tam kapalı tesettür mayoları ve fiyatları, yarım kapalı mayolar 2018..

Tesettür Mayosu Satın Almak İçin Tıklayınız

34-36-38-40 beden küçük bedenli ve 42-44-46-48-50-52-54 gibi büyük beden tesettür mayo modelleri.. tesettür mayosu markaları adasea, marina, mayovera, emayo, haşema, nehar, odema, angelsin, estiva, aquella, tesmay, ranuna, estemay, seamay gibi modanisa tesettür mayo markaları..

 

 

 

En Beğenilen 5 Yıldızlı Antalya Tesettür Otelleri & İslami Tatil Köyleri

Muhafazakar insanlar için hele de tesettüre dikkat eden bireylerse tatil için otel ya da tatil köyü alternatiflerini değerlendirmek her zaman uzun bir araştırma gerektiren, sıkıcı bir iş olmuştur. antalya tesettür balayı otelleri arayanlar, tesettürlü bayanlar için tatil yerleri, muhafazakar balayı tatil yerleri, islami balayı otelleri 5 yıldızlı.. Sizler için en beğenilen 5 yıldızlı Antalya tesettür otelleri 5 yıldızlı İslami tatil köyleri arasından bir inceleme yaptım ve benim gözümde ilk 5’e girebilenlerini sizler için aşağıya ekledim. Bu beş tesettür otelini ve tatil köyünü seçerken hem tatil yapanların yorumlarını okuyarak hem de otellerin kurumsal WEB sitelerini inceleyerek kararımı verdim. Kısacası kendim tatile gidecekmişim gibi seçtim 🙂 Ben de az seçici değilimdir zaten laf aramızda benim beğendiğimi herkes beğenir diyecek kadar da iddialı olabilirim şuan 🙂

Hem kaliteli, hem saygılı ve anlayışlı Antalya tesettür oteller ve benzer tatil köyleri bulmak bir hayli zor olabilmekte. Fakat son zamanlarda sayıları hızla artan Antalya islami oteller, verdikleri saygın ve nezih hizmetler ve bulundukları şehirlerin güzelliği sayesinde bu problemleri en aza indirgiyor..

Şimdi size kalan yalnızca aşağıdaki 5 yıldızlı Antalya tesettür otellerine göz atıp, tatil planınızı şekillendirmek. İşte bu kadar basit. Kullanıcı yorumlarına göre en çok beğenilen 5 muhafazakar tesettür oteli ve tatil köyü…

En Beğenilen 5 Yıldızlı Antalya Tesettür Otelleri / İslami Tatil Köyleri İLK 5

wome deluxe antalya tesettür otel

WOME DELUXE OTEL

Wome Deluxe Hotel Oldukça kaliteli ve yenilikçi olduğu söylenen otelin 2017 fiyatları en yüksek Antalya tesettür otel fiyatlarına sahipti. Ancak en çok beğenilen Antalya tesettür otellerinin başında geliyor. Her şeyde kalite ve intizam arayanlar için bulunmaz hint kumaşı şuan Türkiye’de belki de birinci sırada bu 5 yıldızlı tesettür otel gelir benden söylemesi 😉

antalya tesettür otel

ADENYA HOTEL RESORT & SPA

Adenya Hotel Resort SPA Birçok Antalya tesettür otel kalitesine göre daha yüksek standartlarda olan Adenya otel açılış tarihi bakımından yine diğerlerinden daha yeni olduğu için “gidilibitesi” daha yüksek temiz odalara sahipmiş 🙂 Yemek çeşitliliği olsun, hizmet kalitesi ve eşyaların temizliği, oda servisleri olsun yorumlarını okuduğumda pek bir olumsuzluk göremedim. Gidilebilirliği yüksek kaliteli olduğuna inandığım bir tesettür oteli 😉 Ayrıca grup olarak gidildiğinde çok eğlenceli olur, tesettürlü bayanlar için en iyi tatil yerlerinden biri bence.

antalya islami tatil köyü yorumları

ŞAH INN PARADISE

Şah Inn Paradise İslami tatil köyü denince akla ilk gelen tatil köyü elbette ki şah inn paradise. Biraz eski olması harici herşey mükemmel ve özellikle grupla veya ailecek gidilirse daha da eğlenceli olabilen bir yer. şah inn paradise tatil köyü yorumları bu islami tatil köyü ile alakalı kullanıcı yorumlarımı okuyabilirsiniz. Çocuklarla gitmek için güzel bir tatil köyü olduğunu düşünüyorum çünkü birçok çocuk etkinliği mevcut 🙂 Çocuklu aileler için tatil köyü arayanlara öneririm, cazip bir yer.

adin beach hotel tesettür oteller

ADIN BEACH HOTEL

Adin Beach Hotel Bu otelin kullanıcı yorumları da bir çoğunda olumlu. Genel olarak kalitesi yüksek bir Antalya tesettür oteli. Özellikle tesettürlü bayanların buraya grup olarak gittiklerinde çok eğleneceklerini düşünüyorum. Bayanlara özel yüzme havuzları, bayanlara özel güneşlenme imkanı, bayanlara özel deniz vs.

gemi şeklindeki tesettür oteli

BERA OTEL ALANYA

Bera Hotel Alanya Birçok Antalya İslami oteline kıyasla gemi şeklindeki oteliyle fark atan kaliteli hizmet veren bir tesettür oteli. Alanya standartlarına göre gayette İslami ve muhafazakar sayılabilir. Balayına gitmek için ideal tesettür otellerinden biri bence 🙂

Tam/Yarım Kapalı Mayo Tesettür Haşema Modelleri

Tam Tesettür Mayo ve Yarım Kapalı Mayo Tesmay Adasea Markalı Haşema Modelleri enguzeltesettur.com ‘da..

Bahar aylarına girdiğimiz şu günlerde yeni tesettür giyim koleksiyonları kadar tesettürlü mayo ve haşema firmaları da yeni sezon koleksiyonlarını piyasaya çıkartmaya başladı. Bu tesettür mayo markalarından biri de tesmay adasea mayoları oldu. adasea haşema modelleri arasında tam tesettürlü denilen tesettür eşofman tipi haşemalardan, yarım kapalı ve badisi ile taytı likralı kumaştan havuz tipi mayo modelleri de bulunabilmekte.. markanın ayrıca üstü bol altı uzun taytlı jile/yelekli tesettür mayoları da, yeni çıkan kapalı mayo koleksiyonları arasında görülebiliyor.. Yapışmayan, çabuk kuruyan ve leke tutmayan tesettür mayosu kumaşlarından tasarlanmış olan tesettür mayo modelleri tatilde rahat rahat havuza ve denize girmenizi sağlayacak..

2016 Tam Yarım Kapalı Mayo Tesettür Haşema Modelleri 001

Sadece kadınlar havuzunda giyilmesi ya da ölçülü giyimi seven açık hanımlara özel tasarlanmış olan, yarım kapalı mayo denilen kısa kollu kısa taytlı yarım tesettürlü mayoların da dahil olduğu adasea 2017 yaz haşema mayo koleksiyonu çıktı.. tesettürlü mayo markaları arasında en çok beğenilen haşemalara ve mayolara sahip olan firmalardan biri olan tesmay adasea online sitesinden, diğer adasea tesettürlü mayo çeşitlerini de görebilirsiniz..

Muhafazakâr giyinen kadınların tercih ettiği kapalı ve yarı kapalı mayo modelleri için pek çok tesettür mayo markası mevcut. Genellikle yeni moda tesettür mayo renkleri; fuşya, turkuaz, lacivert, bordo, gri, siyah ve gül kurusu. Bu senenin modasını takip eden, şıklığa ve rahatına düşkün hanımların beğenisine sunuluyor. Denizde ve havuzda tesettürüne dikkat etmek isteyen hanımlar için, rahat bir kullanım şansı sunan tesettürlü mayolar, lycra sayesinde esneklik ve sportif bir kıyafet giyilmiş hissi veriyor. 2017 yaz sezonunun birbirinden güzel tesettür mayo modelleri, yaşam tarzınızdan ödün vermeden tatil yapmanıza olanak tanıyor. İki parçadan oluşan yarı tesettür mayo çeşitleri arasında kolsuz, yarım kollu tunik biçimindeki modellerin yanında, uzun kollu ve diz altı kapri tayt şeklinde iki parçalı haşema takımları yer alıyor. Yüzme sporunu rahatça yapabilmenizi sağlayan, su geçirmeyen, çabuk kuruyan yapısı ve esnek dokusuyla yüzerken her daim konforu yaşamanızı sağlayan Adasea tasarımı mayolarla özellikle islami otellerde tatil yaparken spor şıklığınızı yansıtabilirsiniz.