Kategori arşivi: hamile giyim modelleri

kapalılara göre hamile elbiseleri, tesettür hamile elbisesi modelleri

Uzun Kollu Kışlık Hamile Giyim Kıyafetleri

Ebru Maternity Uzun Elbise Pembe EkoseliHamilelere göre kıyafet modelleri kategorime; Ebru Maternity hamile giyim markasının yeni sezon 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonundan uzun kollu kışlık hamile kıyafetlerini sizler için ekleyeceğim şimdi.

Ebru Maternity Uzun Jile Elbise Gri

ebru maternity 2015 kışlık hamile giyimleri içerisinde hamile pançoları, hamileler için kabanlar, hamile hırkaları, esprili hamile badileri bodyler, esprili komik hamile tişörtleri, klasik dar kesim şık hamile pantolonları, klasik uzun hamile etekleri, kot hamile eteği, hamile jilesi, hamile elbiseleri, hamile salopetleri kot tulumlar var.

Ebru Maternity 2015 Hamile Panço

Fiyatlarını görmek isterseniz ebru maternity ürünlerini satan online satış noktalarına bakabilirsiniz. en ucuzu 25 liradan filan başlıyor, 35-50-90 lira arasında değişiyor. limango.com’da şuan satılıyor bu eklediğim hamile giyimleri. oradan da satın alabilirsiniz üye olduktan sonra.

hamile giyim hırka

hamile pançosu 2014-2015

Ebru Maternity Kasik uzun Hamile Eteği Siyah

Sonbahar bu sene erken geldi, aslında şuan bizim ev baya soğuk kış gelmişçesine :/ Normalde Ekim ortalarında gelmesine alışmıştık son senelerde (ben İstanbul’da yaşıyorum) ama bu sene sanki biraz daha erken geldi soğuk havalar.. o yüzden bu soğuk günlerde hamişlere; daha sıkı ve onları (ve tabiki bebişlerini) sıcacık tutacak elbiseler giymeyi unutmayın diyorum 🙂

Uzun Kollu Kışlık Hamile Giyim Kıyafetleri

 

en güzel tesettür hamile kıyafetleri

2014 hamile kıyafetleri elbise tunik panço tişört body

yılın modası çiçek desenleri hamile kıyafetlerinde de moda

eğer tesettürlü bir hanımsanız hamile olduğunuzda inanılmaz güzel hamile kıyafetleri bulmanız mümkün olabiliyor. mesela uzun jile elbiseler ve robalı uzun kollu hamile elbisesi tesettüre çok uygun bir hamile kıyafetidir.

hamilelere uygun kimono elbiseler

kimono elbise modelleri de tesettür hamile elbiseleri olarak rahat rahat giyilebilir.

uzun kollu robalı tunikler ve hamileler için özel olarak dikilen maksi etekler ile yapılacak tesettürlü rahat hamile kombinleri de güzel olabilir.

hamile tunikleri

kısa jile elbiselerden hamile tunikleri gibi kullanarak hoş kombinler yapılabilir..

bol ve pamuklu kumaştan likralı yani elastik ve rahat hamiş pantolonları da hamile tunikleri altına giymek için ideal günlük kombinleri oluşturabilir..

2014 hamile kıyafetleri  elbise tunik panço tişört body

panço modelleri kurtarıcı hamile kıyafetleridir.

yine robadan askılı ya da yakası kimono tarzı bir maksi elbiseyi uzun kollu bir hırka ile kombinlemek de tesettüre uygun hamile kıyafetlerindendir. şifon hamile elbisesi modelleri 2014 Maternity powder Pink dress Kimono style mint blue maxi dress en güzel tesettür hamile jile elbiseleri boyundan bağlamalı bol şifon elbiseler 2014 hamile kıyafetleri 016 elbise tunik panço tişört body 2014 hamile kıyafetleri 007 elbise tunik panço tişört body 2014 hamile kıyafetleri 004 elbise tunik panço tişört body

en güzel tesettürlü hamile elbiseleri

böyle güzel bir elbise de tesettüre uygun hale getirilebilir. tesettürlü elbiseye çevirmek için bir hırka, kısa mont, ceket ya da pelerin yeterli.

gap maternity uzun siyah hamile eteği kıyafeti

gap maternity maksi hamile eteği

DİKKAT hırka ve şal/eşarp ile kapatılamayacak kadar açık yakalı ve dekolteli maksi elbiselerden kaçınılmalı ya da yakalık ile beraber giyilmelidir. yakalık almaya da gerek yok aslında, çünkü; dekolte ve yaka kısmı açık bir elbiseyi içine kolsuz ve yarım balıkçı/bisiklet yakalı bir body giyerek de kapatabilirsiniz..

en güzel tesettür hamile elbisesi kombin

straplez elbiseler de bir panço ya da pelerin ile kombinlenerek giyilebilir

en güzel tesettür hamile kıyafetleri önermeye devam ediyorum.. robalı tesettür hamile elbiseleri, jile hamile elbiseleri ve robalı uzun kollu tesettür tuniklerle giyilecek uzun maksi etekler ile yapılan kombinler kesinlikle iyi bir çözümdür, ancak; dışarı çıkarken elbisenin üzerine de bir tesettür kıyafeti giymek isteyen kardeşlerimiz de olabilir. onlara da kışın panço, yazın polyester, naylon vs. kumaşı olmayan yani yakmayacak ferah tutacak bir kumaştan pelerin önerebilirim tesettürlü hamile elbisesi üzerine.. yine hamile elbiselerinin üzerine yılın modası uzun tesettür yelekler, büyük beden ferace, yarasa kollu ferace ve bol dökümlü tesettür tunikler öneriyorum..

en güzel tesettür hamile kıyafetleri