tesettürlüler için islami otelde tatil

tesettürlüler için islami otelde tatil

“bence” tesettürlüler için islami otel bulup, tatil yapmak çok zor.. çünkü muhafazakar, tesettürlü otel denen yerlerde bile evlilik cüzdanı sormadan çiftler kabul edilebiliyor.. çünkü erkekler havuzu otelin tam göbeğinde olabiliyor.. çünkü sahilde, kumsalda gezmek isteyen “islami otel” sakini, hiçte islami olmayan görüntülerle karşılaşıyor.. kendine islami oteller adı veren bu otellerin (özellikle ucuz fiyatları olanlarında) sahile yani denize sıfır olanları bile böyleyse ben o tatilden ne anlayacağım? kendimi günboyu kapalı havuza kapatacaksam bunu burda da yapabilirim?! denize giremedikten, ailemle gönül huzuru ve hiçbir haram görüntüyle karşılaşmadan el ele sahilde dolaşamadıktan, “islami otelde” evlilik cüzdanı sorulmadan alınan çiftleri gördükten sonra o cins çiftlerin benim yatağımda da yattığını, koltuğumu, banyomu, havlumu, bardağımı vs. otel odasındaki eşyaları kullandığını düşünerek ben nasıl huzurlu ve mutlu bir tatil yapacağım?!

fiyatı uygun olan, ucuza tesettür otelleri de, fiyatları yüksek olan ama kaliteli, temiz ve lüks (dört beş yıldızlı) islami oteller de aynı sorunlara sahip. ya da ben istediğim gibi bir islami otel bulamadım hala..

birde otellerde çok saçma ve adaletsiz bir uygulama var (trajikomik aslında bu) o da saat kaçta otele giriş yaparsanız yapın resepsiyonist sizin sabah aynı saatte odadan ayrılmanız gerektiğini söylüyor 🙂  sizce kendine “islami” lakabını kullanan bir otelin bunu yapması ne kadar adil?

en güzel tesettür oteller bence denize sıfır olan ama denize gireceği yerde tesettürsüz ve aile olmayan kimsenin bulunmadığı, erkek ve kadın için ayrı kapalı havuzları olan, otele evli olmayanları almayan islami aile otelleridir. bu tür oteller mevcut mu yalnız bilmiyorum. varsa da eminim fiyatları çok yüksektir. müslümanları düşünen iş adamları yok bence. kaliteli ve lüks islami otellerin sahipleri sadece para peşinde.

tesettürlüler için islami otelde tatil” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: en güzel islami otellerden şah inn paradise..EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013 İLKBAHAR YAZ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

  2. Geri izleme: islami otel erken rezervasyon 2014 | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013-2014 YENİ SEZON SONBAHAR KIŞ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

Bir Cevap Yazın