tivil ipek eşarp nedir, nasıl bağlanır?

armine tivil eşarp modelleri nasıl bağlanır

twill ipek eşarpları semt pazarında 30-40 liraya alabilirken eminönü ve tahtakale gibi yerlerde daha da ucuza bulmak mümkün, çünkü; sonuçta semt pazarında ve gittigidiyor gibi yerlerde satan kişiler de oralardan toptan alarak satıyor.

eğer markalı bir twill ipek eşarp almak niyetindeyseniz en ucuzu 50-60 lira olan twill eşarp modellerini kalitesine ve markasına göre 1000 liraya kadar bulabilirsiniz.

armine tivil twill eşarplar

Tekbir, Setrms, Alvina, Tuğba, Zühre, Armine, Aker, Gucci, Cacharel, Vakko, Pierre Cardin vs gibi ipek eşarp üreten markaların çoğunda ipek sura ve ipek twill eşarplar bulmak mümkün oluyor..

ben ipek eşarp alırken rengi ve desenini beğenirsem tivilmiş, suraymış fian bakmadan satın alıyorum 😀 yani çok fazla incelemem.. hoşuma gitmesi yeterli.. bu nedenle twill ipek eşarp nedir, sura ipek eşarp nedir aralarındaki farklar nelerdir filan hiç bilmem. Sizler de benim gibi bilmiyor ama öğrenmek istiyorsanız buyrun tivil ipek eşarp nedir, nasıl bağlanır? videomuzu hep beraber izleyelim 🙂

keyifli seyirler..

en güzel tesettür blog’umda şimdiye dek paylaştığım en güzel ipek eşarp modellerini görmek için tıklayınız eşarp modelleri

Bir Cevap Yazın