Tuğba 2015-2016 Sonbahar Kış Katalog Çekimleri

Tugba giyim 2016 kisBayrama az bir süre kala muhafazakar giyim sektörü yeni sezon koleksiyonlarını mağazalarda görücüye çıkartma konusunda yarışa girdi. Tuğba Venn markası da bu markalardan biri. Yeni sezon koleksiyonunun kataloğu için yapılan Gürcistan Batum çekimlerinin bulunduğu backstage videosu şimdi sitemizde..

Tuğba 2015-2016 Sonbahar Kış Katalog Çekimleri

her tesettür giyim olduğunu iddia eden markada olduğu gibi Tuğba giyim markasında da katalog çekimlerini (backstage görüntülerini) görenlerin eleştirileri hız kesmeden devam ediyor 🙂 Mankenlerin karşıdan karşıya geçerken attığı bakışlar “etkileyici” gerçekten 🙂 (bu resimdeki bakışlar değil bahsettiğim bakışlar, videoda göreceksiniz izleyince.) ama tesettürlü kadınlarda bu bakışlar hiç hoş durmuyor. komik bile oluyor ya 🙂 sahiden bakın öyle. topuklu çizme ve bootie’ler de tesettür kombinlerine “bence” yakışmıyor. tesettür değil bu başka bir şey. yani giyen giysin ama tesettürlü olmadığını da bilsin diye yazıyorum buraya..

Tuğba 2015-2016 Sonbahar Kış Katalog Çekimleri

Audrey’in oynadığı Amelia filminin o romantik ve duygusal müziği eşliğinde Tuğba 2016 kış koleksiyonu çekimleri, buyrun efendim 🙂

Bir Cevap Yazın