türk ve dünya tesettür modasından feraceler

Türk ve dünya tesettür modasından feraceler seçtim. ferace modelleri pardesüye benzemesinin yanında elbise kadar rahat kumaşlardan imal ediliyor. mekkeli arap kadınlarının yerel kıyafeti olan bu elbiseler, Türkiye’deki müslüman hanımların da tercihi yıllardır. eskiden sadece haca ve umreye giden hanımlarda görülürken, şimdi tesettürlü genç kızlarda bile görüyorum bu güzel tesettür kıyafetini. büyük beden tesettürlü elbise ve kıyafet arayan büyük beden denen 40 beden ve üstü olan hanımlar için de koyu renkli (özellikle siyah) ferace modelleri tam bir kurtarıcı. hem şık, hem rahat, hem de tam tesettür. umreye ve haca giderken giyilebilecek kıyafetlerden.

renkli ferace modelleri 2013özellikle işli, nakışlı ve ipekli olması, gençlere uygun spor kapşonlu modellere sahip olması bakımından şık olmak hemde tesettürü tam manasıyla her mekanda yaşamak isteyen tesettürlü bayanların ilk tercihlerinden olan bence de en güzel tesettür kıyafetlerinden. sizler için seçtiğim 2012 ve 2013 ferace modellerini aşağıda görebilirsiniz. en güzel tesettürde feraceler yayınlamaya devam edeceğim.

not: resimler internetten alıntılanmıştır ve sitemizde satışı yapılmamaktadır.

türk ve dünya tesettür modasından feraceler” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: en güzel tesettür ferace modelleri | EN GÜZEL TESETTÜR | 2013-2014 YENİ SEZON SONBAHAR KIŞ TESETTÜR MODASI TRENDLERİ

Bir Cevap Yazın