“Ucuz Tesettür Giyim” Gerçekten Ucuz Mu?

ucuz tesettür giyim arayanlar nerelerde bulabilir? ve en ucuza giyinmek gerçekten ucuz mu? şimdi bu konuya biraz değinmek istiyorum. Malum sitemde genellikle her bütçeden insanın alamayacağı tesettür markaları ve özel tasarım tesettür kıyafetleri paylaşmaktayım sık sık ama ucuz tesettür kıyafetleri satan yerler konusuna ne yazık ki farkında olmadan fazla değinememişim geriye dönüp eski postlarıma bakınca..

Ucuz Tesettür Giyim Gerçekten Ucuz Mu?

şimdi şöyle bir durum var ki, zaten ben de bu felsefeyi benimsemiş biriyim: “ucuz ve adi mal alacak kadar zengin değilim” denir ya hani, aslında bir bakıma da doğrudur. çünkü; adi malı alır bir sene belki giyersiniz kaliteli ürünler ise senelerce rengi akmadan, formu eciş bücüş olmadan ya da bozulmadan kalabilir.. ikinci bir durum ise, ülkemizdeki tesettür giyim markalarının sattığı her ürünün fiyatının pahalı olması ancak verdiğimiz paranın karşılığını alabilecek kadar kaliteli olmaması. Böyle bir durumda şunu anlıyoruz: “her pahalı ürün, kaliteli ürün demek değil..”

Ucuz Tesettür Giyim

işte biz ev ekonomimizi düşünen ama aynı zamanda kaliteli ve markalı giyinmeyi de seven tesettürlü bayanlar böyle durumlarda ne yapıyoruz? marka tesettür giyim satan mağazaların ve alışveriş sitelerinin sezon sonu indirimlerini ve bayramlarda seyranlarda yaptığı indirimli tesettür giyim kampanyalarını kaçırmıyoruz 🙂 marka tesettür kıyafet olmasa da olur, kaliteli kapalı giyim kıyafetleri nerelerde satılıyor ise, bizler de onların indirim zamanlarını kolluyoruz..

ama oldu ki hani acil lazım size alacağınız bir ucuz tesettür abiye, herhangi bir kapalı giyim ya da bir ipek şal.. o zaman aşağıda sıraladığım senenin 365 günü ucuz tesettür giyim satan ve outlet kategorisinde eğer şansınız varsa bedeninize uygun olanını bulabileceğiniz ucuz tesettür giyimleri satın alabilirsiniz.. belki istediğiniz kaliteyi ve markayı alamayacaksınız buralarda, ama orda burada ne idüğü belirsiz kıyafetlere onca parayı da vermemiş olacaksınız.. işte sizler için seçtiğim 100 lira altı ucuz tesettür giyim kıyafetleri alabileceğiniz yerler..

mesela modanisa outlet kategorisinden güzel ve ucuz tesettür elbiseler alabilirsiniz.. tuğba online alışveriş sitesinin outletinde de %80’e varan indirimleri ile 100 lira altında (bence kaliteli ve ucuz) pardesü, ferace kap ve elbiseler mevcut. armine, aker, setrms, alvina, avenna, sefa merve, yeni moda, moda meyra, fulyan, e-tesettür ve tekbir gibi buraya sığdıramayacağım kadar çok olan diğer tesettür markalarının da outlet sitelerine göz atabilirsiniz 100 tl altı ve 50 tl altı ucuz tesettür kıyafet modelleri için..

Tuğba Venn, Armine, Modanisa….

bu mint-siyah tesettürlü takım outlet kategorisinde 55 liraya satın alınabiliyor.

mint yesili ucuz takim elbise 55 lira

buz mavisi bu güzel elbise de yine 49.90 lira gibi ucuz bir fiyata outlet’ten alınabiliyor.

modanisa ucuz tesettur elbise modelleri 49.90 lira

buz mavisi bebe yakalı ucuz uzun elbise detayı..

ucuz tesettur bebe yaka elbise buz mavi

bu kışın modası pançolu tesettür elbise modelleri yani omuzu pelerin detaylı elbiseler de 59.90 lira. markası slv collection.. outlet kategorisinden bulunabilir..

ucuz yakasi pancolu kapali elbise 59.90 lira

Armine boutique markalı bu güzel tül abiye bolero/ceket sadece 69.90 liraya düşmüş. Davetlere sık giden biriyseniz kesinlikle vazgeçmeziniz olabilecek bir parça bence..

armine en ucuz tesettur abiye ceket 69.90 lira

Armine boutique sezon sonu indirimlerinde 100 lira altına düşürdü birçok tesettür kıyafet modelini. Bunlardan biri de bu güzel ferace.. Ama ne yazık ki sadece büyük bedeni kalan feracelerden.. Fiyatı 99 liraya düşmüş durumda..

en ucuz armine ferace modelleri 99 lira

Tuğba Venn’in en çok genç kızlara uygun tesettür kot elbise, kot kap ve kot pardösülerini seviyorum.. Bu güzel tuğba pardesü şimdi sadece 79 lira..

en ucuz tugba giyim uzun kot pardesu 79 lira

Yine Tuğba marka bir ürün. indirimli Tuğba ucuz abiye elbise 89 lira.

tugba en ucuz tesettur abiye elbise 89 lira

“Ucuz Tesettür Giyim” Gerçekten Ucuz Mu?” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın