uzun kloş etek üstüne ne giyilir?

uzun kalem etek üstüne ne giyilir yazımdan sonra gelen sorulardan biri de A kesimli uzun kloş etek üstüne ne giyilir? sorusu oldu. uzun kloş etekler, uzun pileli etekler ve uzun çember etekler ile yapılan kombinler bugünkü konumuz..

tekrar hatırlatmak isterim; vs. vs. üstüne ne giyilir, altına ne giyilir, nasıl giyilir, ne giyilir, nasıl kombinlenir, hangi renkle uyumludur ve neyle ne giyilir türü stil sorularınız için ücretsiz stil danışmanlığı alabileceğiniz mail adresim: cileklisut@gmail.com

biliyorsunuz ücretsiz stil danışmanlığı yapmaya devam ediyorum en son yazdığım stil danışmanlığı yazım zayıflar kapalılar nasıl giyinmeli yazıma benzeyen bir yazı zayıfım nasıl giyinmeliyim zayıf vücut tipine göre giyim yazısı için linke tıklamanız yeterli..

Pınar Şems butik (tanımayanlar için yazdığım Pınar Şems tanıtımı yazısına bir göz atın) verev etekleri benim en çok kullandığım etekler diyebilrim. Tesettür giyimin bence vazgeçilmezi olan uzun ve bol etekler arasında modellerini en çok sevdiğim eteklerden olan Pınar Şems verev etek modellerini nasıl giymeliyiz? uzun verev etek üzerine ne giyilir? çünkü; her üst giyim parçası mevlana model kloş etekler üzerinde hoş durmayabiliyor.. mesela kalçaya kadar uzun bir kazakla giydiğimde bu etek beni kilolu ve hantal gösteriyor. eğer dar bir body ile giysem bu sefer de üst vücut olduğu gibi ortaya çıkıyor bu da hoş bir görüntü sunmuyor tesettürlü bir hanım için..

İşte bana göre güzel olan birkaç A formlu uzun verev etek kombini, uzun çember etek, uzun pileli etek ve uzun kloş etek kombinleri..

uzun kloş etek üstüne ne giyilir?

bu kombinde değişken bahar aylarındaki özel gün davetlerinde giyilebilecek güzel ve şık bir kombin görüyoruz. bu kombinde gold uzun kloş etek üstüne omuzdan pelerinli beyaz ipek gömlek ve pudra pembesi torba cepli bir kap kullanılmış. bu stilettolar çok ama çok şık yadsınamaz bir gerçek, ancak ben tesettürlü hanımlara yüksek topuklu ayakkabıları tavsiye etmiyorum..

2015 altin rengi cember etek kombinleri

çok cici pastel sarı çember etek üstüne gri bir sweat ve onun üstüne motorcu tarzı beyaz deri ceket şahane ve sportif bir kombin oluşturmuş. uzun çember etekleri ile spor tesettür kombin yapmak isteyenler için başvurulabilecek güzel bir öneri.

2015 en guzel tesettur etek kombinleri

işte yine özel gün ve gecelerde kullanılabilecek metalik renkli şık bir uzun çember etek kombini..

2015 metalik cember etek kombinleri

uzun sarı pastel etek üstüne ne giyilir diyenler ve uzun çember etek nasıl kombinlenir için genç ve güzel bir kombin.. kesinlikle ilkbahar çok uygun genç tesettür kombinlerden..

2015 sari uzun cember etek ustune ne giyilir

yeşili sev doğayı kru kombini gibi adeta değil mi 🙂 son derece doğaya dönük renklerle oluşturulmuş bir uzun verev etek kombini.. uzun kloş etek üstüne ne giyilir sorusuna bu kombinde de cevaplar bulabilirsiniz..

2015 uzun cember etek uzerine ne giyilir

bebek mavisi, pudra pembesi ve somon renginden oluşan pastel renkli bir uzun kloş etek kombini.. kesinlikle çok güzel ve çok rahat.. bilekli stiletto ayakkabı yerine babet ya da sneaker ayakkabılar ile de hoş bir kombin yapılabilir bu kıyafetlerin altına giyilerek..

2015 uzun klos etek nasil giyilir neyle kombinlenir

canlı eve enerjik sarının en enerjik tonlarındaki bu uzun etek son derece sportif ve sade bir şekilde kombinlenmiş.

2015 uzun klos etek nasil kombinlenir

işte pınar şems uzun verev etek kombinleri ve uzun kloş etek modelleri..

2015 uzun klos etek ustune ne giyilir

mavinin en derin tonları ve en tatlı tonlarından oluşan güzel bir kombin. bu geometrik desenli A kesim eteğin üzerine önü fırfırlı bir gömlek ve önü volanlı düğmesiz ince yazlık bir ceket son derece naturel ve feminen olduğu kadar cool da bir kombin ortaya koyuyor.. bej tonları, taş rengi ve pudra rengi tonları mavi ile son derece uyumlu kombinlenebilir..

2015 uzun klos etek uzerine ne giyilir

uzun mevlana etek üzerine ne gyilir, nasıl kombinlenir? kloş etekleri bu şekilde kot gömlekler ve kumaş kuşaklar ile de kombinleyebilirsiniz.

2015 uzun verev etek kombini

Bir Cevap Yazın