uzun sari sifon etek nasil kombinlenir neyle giyilir

Uzun sarı şifon etek nasıl kombinlenir neyle giyilir

Şuan gerçekten çok mahcup bir şekilde yazıyorum bu yazıyı :/ Neden? diyeceksiniz.. Çünkü; bu yazıyı yazmama vesile olan yani sarı uzun şifon etek nasıl kombinlenir, neyle giyilir? diye soran okuyucum bana aylar önce atmıştı bu maili, ama ben mailini unuttum ve ancak şimdi yazabiliyorum cevabını 🙁 Bu nedenle kendisine karşı çok mahcubum. Aslında tam olarak şu şekilde sormuştu bana:

“…. manken üzerindeki sarı uzun şifon etekten aldım, fakat; nasıl kombinliyebilirim üst giyim ve eşarp nasıl olmalı…”

Uzun sarı şifon etek nasıl kombinlenir neyle giyilir

etek pastel sarı olmasına rağmen, belindeki metalik sarı (altın rengi) dore ince kemer, eteğin kombindeki diğer parçalar ile uyumlu olmasını sağlıyor. yine pastel renk tonunda olan toz pembe peluş mont, etek ile tam bir bütünlük sağlıyor. aksesuarlar değiştirilerek, abiye kombin olarak da kullanılabiliyor. (resmin üzerine tıklayarak daha büyük boyutta inceleyebilirsiniz.)

uzun sari sifon etek nasil kombinlenir neyle giyilir

denim kapüşonlu trençkot ve pastel tonlu kıyafetlerle hazırladığım hafta sonu kombini. (resmin üzerine tıklayarak daha büyük boyutta inceleyebilirsiniz.)

denim kapali giyim kombinleri

ben de kedisine gecikme bedeli olarak bir değil iki kombin hazırladım. Bana soru gönderen arkadaşlarım nasıl bir günde giyeceklerini de yazarlarsa o güne göre bir kombin hazırlarım kendilerine. (mesela sportif aktivite olacağı gün mü, özel bir gün mü, gündelik mi giyinecek o kombini gibi..) o yüzden yaptığım kombinleri genellikle hem spor, hem abiye hem de gündeliğe uyarlanabilecek nitelikte yapıyorum, biraz karmaşık olabiliyor bu nedenle. Ancak; içime de siniyor ne yalan söyleyeyim, mesela bu kombinleri ben çok sevdim hazırlayan ben olduğum için değil, benim zevkimle birebir giyim eşyaları olduğundan muhtemelen 🙂 Umarım hazırladığım arkadaşıma da ilham olur, kendisine çok sevgilerimi saygılarımı gönderiyorum..

Bu arada Ayşegül hn. eğer kombinleri beğenmediyseniz, eteği günlük mü, abiye mi, spor mu nasıl giyeceğinizi bildirirseniz lütfen bana tekrar mail atın, tekrar kombin yaparım 😉

ücretsiz stil danışmanlığı, neyle ne giyilir ve kombin nasıl yapılır sorularınız için cileklisut@gmail.com ‘dan benimle iletişime geçebilirsiniz arkadaşlar..

Bir Cevap Yazın