Videolu Eşarp Bağlamaları Modelleri

esarp nasil yapilir videolu anlatimli ipek eşarp modelleri ve bağlama teknikleri eklemeye devam ediyorum. biliyorsunuz ki; armine, setrms, zühre, aker, tuğba venn, kayra giyim gibi birçok hazır tesettür giyim markasının kendi koleksiyonlarına ait ipek eşarp modelleri mevcut, ben bugün zühre giyim markalı ipek eşarp modelleri ile yapılmış eşarp bağlama stilleri videosu ekleyeceğim blog’uma sizler için.. bu videoda birbirinden güzel eşarp bağlama tekniklerini görebilirsiniz.. aslında ipek eşarpların önü çok kolay yapılıyor, hele ki twill ipek (halk arasında tivil deniyor bu eşarplara..) cinsinden olan eşarpların önü çok düzgün duruyor eğer ütülüyse tabii. ütüsüz eşarp ne cinsi olursa olsun önü pek düzgün durmuyor 🙂 yani eşarp önü nasıl düzgün durur sorusunun ilk cevabı: EŞARBIMIZI ÜTÜLEMEK 🙂 daha sonra da eşarba uygun bir model ile eşarp bağlamak..

Pratik ve Farklı Eşarp Bağlama Modelleri

eşarbın önü nasıl yuvarlak olur, eşarbımın önü nasıl düzgün durur diye soran arkadaşlar, işte sizler için eşarp önü nasıl düzgün durur pratik bir şekilde öğrenebileceğiniz, eşarp içine mendil, röntgen filmi ya da jelatin film koymadan önü düzgün duran eşarp nasıl yapılır videosu..

tam yedi adet eşarp nasıl bağlanır videosunu en pratik şekilde hızlıca ve kolayca öğrenin!

yepyeni eşarp bağlamaları ve eşarp yapılışı teknikleri için beni takip edin.. videodaki eşarp stillerini daha yakından görmek için resim galerimi ziyaret edebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın