yarı kapalı havuz mayosu modelleri

yarı kapalı kırmızı elbiseli tesettür mayotesettür giyimde bir haşema mayo modasıdır gidiyor ancak daha önce tesettür mayosu haşema giyen kapalı bir bayan olarak sizlere tavsiyem; ya denize hiç girmeyin ya da eşofman tipi haşemalardan değil de su geçirmez uzun tayt, body ve tunikten oluşan mayolardan giyip de girin. haşama mayolar inanılmaz kullanışsız bana kalırsa.. bir kere içine su alıyor, üst bölüm suya girince açılıyor çünkü. sonra hışır hışır sesi çok rahatsız edici ve deniz suyunu teninizde hiç ama hiç hissedemiyorsunuz. en kötüsü de polyester kumaş olduğundan nemden terliyorsunuz.

tesettür mayosu haşema modelleri

tabi giyin dediğim tam kapalı denen taytlı tunikli tesettür mayolar tesettüre uygun filan değil bunu da belirteyim yani ancak kadınlar arasında ya da eşiniz, kardeşiniz, babanız varken filan giyilebilir yoksa sahilde ya da otelden denize giderken salına salına giyinip de tesettürlüyüm diyemezsiniz bu mayoları giyerek. yarı kapalı mayolar ise zaten adı üzerinde yarı kapalı bu nedenle sadece mahremler ve kadınlar arasında giyebilir ben tesettürlüyüm, kapalıyım diyen bir hanımefendi..

odema yarı kapalı marina tesettür mayo

kısacası yarı kapalı ya da tam kapalı mayoları giyerek namahrem erkekler arasında salına salına gezen kızlarımız, kadınlarımız.. lütfen hiç kimse kendisini kandırmasın Allah’ın emrini uygulayacağım ve gerçekten tesettüre gireceğim diyen insan şu üç beş günlük yalan dünyada da bir iki şeyden de eksik kalsın ya hu..

yarı kapalı havuz mayosu modelleri

Bir Cevap Yazın